Telefon: 0533 205 81 47

İzmir Denizli Şehirlerarası Nakliye

Şirketimiz İzmir Denizli şehirlerarası nakliye hizmetini asıl olarak iki yöntem ile yapmaktadır. Bu yöntemler konusunda doğru bilgi sunduğumuzda siz nasıl taşınacağınıza karar verebilirsiniz.

İzmir Denizli Nakliyat

İzmir Denizli nakliyat ta birinci yöntem parsiyel yani parça eşya nakliyat yöntemidir. Bu yöntem kısaca şudur. Bu güzergahta bulunan farklı yurttaşlarımızın eşyaları, özel olarak bölümlendirilmiş nakliyat aracımızın indirilme sırasına göre ayrı ayrı bölümlere yüklenerek taşınmasıdır.

Burada vatandaşın aklına gelen ilk soru şudur. “Eşyalarımız bir birine karışır mı?” Hayır eşyalarınızın bir birine karışma ihtimali yoktur. Neden?

En önce indirilecek eşyalar aracın en ön bölümüne konacak ve bu bölüm kapatılacaktır. Her vatandaşın aracı ayrı bölüme konup o bölüm kilitleneceğinden eşya karışma ihtimali dahi olmamaktadır.

İzmir Denizli şehirlerarası parça eşya taşımanın avantajı ekonomik olmasıdır. Dezavantajı ise taşınma süresinin araç dolana kadar beklemesidir. Aceleniz yoksa bu yöntemi tavsiye ederiz.

Bilinmesi gereken ek bilgi şudur. Eşyalar araçta beklemiyor. Taşınacağı zaman evinizden eşyalar araca yükleniyor.

İzmir Denizli Taşımacılık

İzmir Denizli taşımacılık da ikinci yöntem ise sizin eşyanıza özel bir aracın ve personelin tahsis edilmesi ile yapılan taşımacılık yöntemidir.

Eşyanız çok fazla ise, aceleniz var ise ve sadece kendi eşyanızı taşıtmak istiyor iseniz, ekonomik kaygınız da yok ise elbette bu taşıma daha özel ve daha konforlu taşımacılıktır. Bu neden ile öneririz.

İzmir Denizli Güvenliği

İzmir Denizli şehirlerarası taşımacılık ta güvenliği nasıl alıyoruz?

  • Resmi olarak İzmir Denizli nakliyat sözleşmesi imzalıyoruz.
  • Eşyalarınız için İzmir Denizli nakliye sigortası yapıyoruz.
  • Meslekte profesyonel kendi personelimiz ile çalışıyoruz.
  • Firmamıza ait araçlar İzmir Denizli taşımacılık hizmetini veriyor.

Yani, İzmir Denizli nakliyat güvenliğini hem yasal hem de mesleki olarak ayrıca da eşya sigortası ile sağlıyoruz.

İzmir Denizli Nakliyat Fiyatı

İzmir Denizli nakliyat fiyatı için firmamızın ilgili personeli ile irtibat geçerek bilgilenmenizi tavsiye ederiz. Taşınma yöntemine, eşya yoğunluğuna, taşınılacak evlerin kat yüksekliğine göre İzmir Denizli fiyatı belirlenmektedir. Bu bilgiler olmadan İzmir Denizli fiyatı belirlenemez.

Şirketimize erişim için İzmir nakliyat telefon sayfamızı daha fazla bilgi için de İzmir evden eve nakliye sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.


 

İzmir Denizli Şehirlerarası Nakliye