Telefon: 0533 205 81 47

İzmir Antalya Nakliyat

İzmir Antalya nakliyat farklı olarak, İzmir, Torbalı, Tire, Nazilli, Tavas, Acıpayam, Gölhisar, Döşemealtı, Antalya hattını da sıkça kullanan nakliyat firmaları var. Bu hat elbette, bu yol üzerinde bulunan taşınacak eşya olduğunda genel olarak tercih edilir.

Zaten İzmir’den ev eşyası alıp yol acıkan ve parsel eşya taşıyan kamyon, elbette Tire, Torbalı, Aydın, Manisa, Denizli ili ve yine Muğla ili veya ilçelerinden de Antalya’ya ev eşyasını parsel, parçalı taşıtmak isteyen yurttaşlar olduğunda, onların da eşyasını alarak yoluna devem edecektir.

İzmir Antalya Nakliyat Firmasıyız

İzmir Antalya nakliyatı yapan firmamız, katlı evlerden eşya alır iken, yüksek katlar için asansör kullanmayı tercih eder. Aynı şekilde indirme yaptığı evin bulunduğu kat da yüksek kat ise, onun için de nakliyat asansörü mekanik veya hidrolik hangisi ihtiyaç karşılar ise o asansör ile çalışır. Eşyaların zarar görmesini önler. Zaman kazanır. Güvenli olmasını sağlar.İzmir Antalya Nakliyat

İzmir Antalya nakliyat yapan firmamızın dikkate aldığı diğer bir husus da eşyaların paketlenmesidir. Özellikle şehirlerarası nakliyatta buna çok daha ayrı özel önem verir.

Kırılacak, avize, cam, gibi eşyaları paketleme ve koli yapma işini, bu koli malzemesini özenle seçer. Her eşya parçasının özelliğine göre, stoplayıcı, çarpma önleyici, sabitleyici malzeme kullanır.

İzmir Antalya Nakliyat Dikkat

İzmir Antalya nakliyat yapar iken, diğer önemsediğimiz husus, araca eşyaların ineceği sıraya göre istiflemedir. Önce inecekler en sona yüklenir.

Bu zaman kazandıracağı gibi, eşya kaybını da önlemektedir. Buna dikkat etmeyen firma çok fazladır. Dikkat etmedikleri için de yurttaşın eşyasını zamanında teslim edemiyorlar.

Eşyaları karıştırıyorlar. Örnek, önce inecek eşya, kamyonetin kasasının en önüne yüklenmiş ise, tüm kasa boşaltılacak, sonra eşya indirilecek, ardından tüm kasa yeniden geri yüklenecek demektir.

Böyle yapıldığı için de o araçta bulunan farklı, farklı evlerin eşyaları bir birine karışıyor. Günlerce eşyalar teslim edilemiyor.

İzmir Antalya Nakliyat Fiyatı

İzmir Antalya nakliyat fiyatı için, ekspertizimizin evinizi ve eşyanızı incelemesi gerekiyor. Bu inceleme sonrasında, eşyanızın hangi yöntem ve kaç liralık ücret ile taşınacağını size rapor ediyor, onayladığınızda ise, önce sözleşme yapıyoruz, nakliyat sigortası yapıyoruz. İzmir Antalya nakliyat bu aşamaların devamında güvenli yapılıyor.

Güvenli nakliyat için detaylı bilgilerimiz için İzmir evden eve nakliyat veya İzmir nakliyat fiyatı sayfamıza da bakabilirsiniz.


 

İzmir Antalya Nakliyat