Telefon: 0533 205 81 47

İzmir Kayseri Nakliyat

İzmir Kayseri arası mesafe 846 kilometredir. Bu sekiz yüz kırk altı kilometre yaklaşık on beş saatlik yolculuk anlamına gelir.

Yol mesafesi uzun olduğundan İzmir Kayseri nakliyatta güvenlik sorunu elbette daha fazla önem kazanmaktadır.

Güvenlikten kasıt öncelikle nakliyat şirketinin güvenliğidir. Yine nakliyat şirketinin nakliyat sigortasındaki güvenliktir. Yine nakliyat araçlarının güvenliğidir.

Elbette personelin güvenilir olmasıdır. Güvenli olmayan firma ile nakliyat yapmanız durumunda sonuç eşyanızın başına felaket gelmesi olabilir. Yaşanmış deneyimler mevcuttur.

İzmir Kayseri Nakliyat Firmaları

İnternette gezinirseniz elbette İzmir Kayseri nakliyat firması bulmanız, görmeniz olasıdır. Bulduğunuz sitelerdeki firmaların gerçekten var olup olmadığından emin olmak zorundasınız. Piyasada bulunan yüzlerce korsan firmanın ağına düşme riskiniz var. İzmir Kayseri Nakliyat

Bu riski bertaraf edebilmek için öncelik ile vergi kaydı olan yasal firma olduğundan emin olduğunuz firma bulmalısınız.

Kayseri İzmir nakliyat korsan firmaları üç beş kuruş ucuz yaptıklarını iddia edebilirler fakat kesinlik ile yasal güvence sunmazlar.

Sözleşme yapmazlar. Bu açıdan sözleşmesiz hiçbir firmanın eşyalarınıza dokunmasına dahi izin vermeyiniz.

Yine sadece korsan değil hiç olmayan firmaların internette siteleri mevcuttur. Bu  dolandırıcı sitelerde sizden önce kaparo isterler. Bunlara karşı uyanık olmak zorundasınız.

Çünkü sözleşme yapmadan, sigortalatmadan, iş başlamadan kaparo istemek dolandırmaktır. O işin hiç yapılmayacağı anlamına gelir.

Sadece kaparo adı altında sizden çalınacak paranın peşine düşmüşlerdir. Dikkat etmeniz gereken diğer bir husus da yasal sözleşme ile nakliyat sigortası ile nakliyattan emin bir şekilde İzmir Kayseri nakliyat işinizee başlamanızdır.

İzmir Kayseri Nakliyat Fiyatları

Ülkemizde yaşanan sıkıntı, ekonomik sorunlar fiyatı öncelik haline getirmektedir. Bunu fırsat bilen dolandırıcı ve korsan firmalar hemen 4500 TL, 4750 TL ye nakliyat gibi afaki, etiket fiyatı oluşturup yurttaşları tuzağa düşürmektedirler.

İzmir Kayseri nakliyat fiyatı tamamen ev konumuna, eşya yoğunluğuna bağlıdır. Bu neden ile rast gele bir etiket fiyatı verilemez. Zaten ne tür eşyalarınız var, eviniz kaçıncı katta, asansörlü nakliyat mı diye sormadan fiyat veren firmaların gerçekte nakliyat yapmadıklarını derhal fark edebilmelisiniz.

Firmamız öncelik ile yurttaşları doğru bilgilendirmeyi görev edinir. İzmir Kayseri nakliyatı asansörlü, sözleşmeli, sigortalı yapmak isteyen kişi ya da kurumlara ekonomik ama kaliteli hizmeti indirimli nakliyat fiyatına sunar.

Diğer hizmetlerimiz için evden eve İzmir sayfamızda detaylı bilgilerimiz var, gezinebilirsiniz.


 

İzmir Kayseri Nakliyat