Telefon: 0533 205 81 47

İzmir İstanbul Nakliyat

İzmir istanbul nakliyat, istanbul'dan İzmir'e veya İzmir'den İstanbul'a ev, işyeri, fabrika, ofis, fuar, sahne malzemleri, ofis, büro taşımacılığı yapan, uzman, profosyonel firmadır.

İzmir'den İstanbul'a veya İstanbul'dan İzmir'e taşınacak işyeriniz, ev eşyalarınız, fuar standınız, fabrikanız, büronuz olduğunda, İzmir İstanbul nakliyat daima hizmetinizde.

İzmir İstanbul Nakliyat Fiyatları:

İzmir İstanbul nakliyat fiyatlarımızı belirleyen hususları sıralarsak: Öncelikle taşınacak eşyanın niteliği, miktarı, taşınma şekli, taşınacak mesafe olarak kısaca sıralabiliriz.

İzmir İstanbul nakliyat fiyatını kesin olarak belirlemek için ekspertiz en doğru yöntemdir. Espertiz ücretsizdir.

Ekspertiz yaptıktan sonra firmamız, fiyat teklifini sunar, ve bir daha fiyatı asla değiştirmez. Anlaşma durumunda fiyatı sözleşme ile yazılı hukuka kavuşturur ve asla bir mağduriyet yaşanmasına izin vermez.İzmir İstanbul Nakliyat

İzmir İstanbul nakliyat fiyatlarında, 2500 TL, 2550TL, 2559TL gibi firmalar arası ciddi farklılıklar görülebilir.

Kimi firmalar henüz taşınacak eşyalrı görmeden telefonda fiyat dahi verebilir. İzmir istanbul nakliyat fiyatlarında yanıltılmanızı istemeyiz. Bu nedenle bilgilendirmeyi esas alıyoruz. Zira piyasada yer alan korsan firmalar ya da komisyoncu firmalr tarafından dolandırılmamanız için doğru bilgilenmeniz ve doğru fiyat belirlemenize yardımcı olmak amacıyla u bilgileri paylaşıyoruz.

İzmir İstanbul Nakliyat Aşamaları:

Biz öncelikle istanbul izmir natkliyatın, neyi hangi yöntemlerle nasıl taşıyacağımızı belirlemek için ekspertiz yapıyoruz. Ekspertiz yapmadan iş bizim için başlamaıyor. Ekspertiz bizim için başlangıç.

Ekspertiz yaptıktan sonra,  izmir'den istanbul'a veya İstanbul'dan İzmir'e taşınacak eşyaların miktarını, niteliğini nasıl taşınacağının yöntemini belirleyip ikincinci aşama olan fiyatlandırmayı belirliyoruz.

Fiyat teklifi sunuyoruz. Bu aşamada, eşyalarınızın asansörlü mü asansörsüz mü, nasıl taşıancağını, nasıl paketleneceğini, hangi araçlar kullanacağını, kaç eleman çalışacağını, demontaj ve montajın nasıl olacağını, güzergahınızı, taşımacalık yapacak aracın özelliklerini, taşınma tarih ve süresini tüm detayları ile size raporlaştırıyoruz. Siz oalsı tüm soru ve olası tüm sıkıntıları paylşıyorsunuz. İzmir İstanbul Nakliyat

Tam anlamıyla emin olduğunuzda, tüm detayları en ince ayrıntısına kadar bildiğinizden şüpheniz kalmadığında, fiyat teklimizi oluşturuyoruz. Onayladığınızda diğer aşama başlıyor.

İzmir İstanbul Sözleşmeli Taşımacılık

Diğer aşama ise; izmir istanbul nakliyatın sözleşme aşamasıdır. Tüm detylari yasal olarak yazılı resmi hukuka karşılıklı imzalarımı zile kavşuyor. Sözleşme mağduriyeti ortadan kaldıran bir anlaşmadır.

Sözleşme sonrası; istanbul izmir nakliyatın sigortalama işlemi yapılıyor. Tüm eşyalarınız sigortalandıktan sonra eşya güvenliğinizde ayrıca güvenlik altına alınıyor.

Sigorta sonrası, taşınma tarihinde İzmir istanbul nakliyat taşınma tarihinde, belirlediği yöntemlerle, profosyonel elemanları ile, çalışmaya başlıyor.

Demontaj ve montaj sonrası, eşyalr uzun yola göre paketleniyor. Paketleme darbelere karşı stop önlemi ile yapılıyor. Asansörlü nakliyat ile taşınma aracına indiriliyor. Ve yola çıkılıyor.

İzmir istanbul nakliyatta tüm araçalarımız teknik takip altındadır. Taşıma aracının İzmir İstanbul nakliyat güzergahının neresinde olduğunu görebiliyorsunuz.

Taşınacak mekana eşylar taşındıktan, montajlar yapıldıktan, elektronik eşyalar test amaçlı çalıştırıldıktan sonra, tüm atıklar toplanıyor ve geri dönüşüme gönderiliyor. Arkada çevre kirliliği asla yaratılmıyor.

En son sizin memnuniyetiniz ve onayınız alınıyor. Siz onayladıktan sonra İzmir istanbul nakliyat taşınma işi başarı ile sonladırılıyor. Detaylı bilgiyi evden eve nakliyat İzmir sayfamızda ayrıca İzmir evden eve inceleyebilirsiniz. İletişim ve telefon bilgilerimiz için de İzmir nakliyat telefon sayfamıza bakabilirsiniz.


 

İzmir İstanbul Nakliyat