Telefon: 0533 205 81 47

İzmir Samsun Evden Eve Nakliyat

İzmir Samsun evden eve nakliyat işiniz var ise, araçta ev eşyalarınız,  D/300 E/96 karayolu üzerinden 1000 kilometrelik yolu en az on bir saatte yapacak demektir. Aklı başında olan nakliyat firmaları bu işi oldukça ciddiye alır. Nasıl ciddiye aldığını da yaptığı işi sağlam yaparak belli eder, gösterir.

İzmir Samsun Evden Eve Nakliyat Uyarı

İzmir Samsun evden eve nakliyat için nakliyat firmasını aradığınızda size ilk sorusu, evinizin konumu olacaktır, olmalıdır. Evinizin bulunduğu sokağa nakliyat aracı girebilir mi diye sormalıdır.

Bu soruyu sormuyor ise siz acaba neden sormuyor diye sorgulamalısınız, şüphe etmelisiniz. Bu uyarımızı dikkate almanız sizin için faydalı olacaktır.

Nakliyat aracı girmediğin de nasıl yükleme yapacak? Nakliyat firmasının sorması gereken ikinci soru eşya yoğunluğunuzdur. Ne kadar eşya ve hangi eşyaların olduğunu, neyi taşıyacağını bilmesi gerekmez mi?

Bu soruları sormak ile de yetinmez ciddi firma evinizi, sokağınızı ve eşyanızı incelemek, görmek, değerlendirmek ona göre nasıl taşıyacağını doğru belirlemek ister.İzmir Samsun Evden Eve Nakliyat

İzmir Samsun Evden Eve Nakliyat Fiyatı

İzmir Samsun evden eve nakliyat fiyatı bu soru ve incelemelerden sonra ortaya çıkar. Bunları sormayan, doğru cevap aldığından emin olmayan hiçbir firmanın İzmir Samsun evden eve nakliyat fiyatı olarak verdiği rakamı ciddiye almayınız.

Şüphe duyunuz. İzmir Samsun evden eve nakliyat fiyatı konusunda ise iki ayrı durum var. Birincisi, parçalı eşya taşıma fiyatıdır. İkincisi ise, İzmir Samsun evden eve nakliyat sadece size özel hususi taşıma fiyatıdır. İkisi elbette çok farklıdır.

İzmir Samsun Evden Eve Nakliyat Firması

İzmir Samsun evden eve nakliyat firması olarak biz, hem parçalı hem de hususi taşıma yapıyoruz. Parçalıdan kasıt, aynı araçta aracın alabileceği kadar farklı kişilerin ev araçları da taşınıyor demektir.

Araçta her hanenin aracı ayrı ayrı bölmelere konmakta karışması kesinlikle önlenmektedir. Bu şöyle yapılmaktadır. İlk önce inecek ev eşyası aracın en arkasındaki bölüme konmaktadır.

Böylece araç indire indire en son adrese kadar gitmektedir. Şehirlerarası nakliyatta, İzmir Samsun evden eve nakliyatta da bu sistem genel olarak kullanılır ve daha ekonomiktir. Sadece sizin eşyalarınız taşınacaksa zaten olağan seyir devam edecektir.

İzmir Samsun evden eve nakliyat ister parça eşyalı ister özel, sözlü anlaşma sonrası kesinlikle sözleşme ve sözleşme doğrultusunda da nakliyat sigortası yapılır. Hukuksal güvence sonrası, her eşya, o eşyaya özel paketlendikten sonra nakliyat aracına yüklenir. Güvenli alınır, ulaştığı adreste ise güvenli teslim edilir.

Bu hizmeti İzmir şehir içinde nasıl sunduğumuzu da İzmir evden eve taşımacılık sayfamızda bilginize sunduk dilerseniz İzmir nakliyat telefon bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz..


 

İzmir Samsun Evden Eve Nakliyat