Telefon: 0533 205 81 47

Karşıyaka Evden Eve Nakliyat

Şehrimizin en güzel ilçesinde en güzel Karşıyaka evden eve nakliyat yapılmasının önünde hiçbir yasal engel yok. Fakat nakliyatı güzel değil, verimsiz kılan hatta dolandırıcılık sektörüne dönüştüren korsan, yaşa dışı Karşıyaka nakliyatçıları insanları canından bezdirmiş durumdalar.

"Şok, Karşıyaka nakliyat fiyatı 1150 TL, Karşıyaka taşımacılık 1550 TL" şeklinde büyük puntolarla ilan verip reklam yapanlara karşı lütfen siz, kimi kandırmaya, kimi dolandırmaya çalışıyorsunuz diye sorar mısınız?” Karşıyaka’da hangi evin eşyasını, nerden, nereye, nasıl taşıyacağınızı bilmeden hangi amaçla böyle reklam yapıyorsunuz? Niyetinizi söyler misiniz der misiniz?”

Karşıyaka Evden Eve Nakliyat Bilgi

İzmir nakliyat firmalarının en fazla rekabet ettiği ilçelerden biridir Karşıyaka. Karşıyaka nakliyat rekabeti, bu rekabette genelde haklı ve yasal koşullarda gerçekleşmiyor. Aslında Karşıyaka nakliyatçoğunlukla haksız rekabetten doğan haksız kazanç sistemi hakim oluyor sektöre. Bu haksızlığın faturasını öncelikle vatandaşımız, sonra diğer firmalar nihayetinde devlet ödüyor.

Neden haksız rekabet gerçekleşiyor? Çünkü, yasal olmayan firmalar, yasal olmayan yöntemlerle taşıma yapıyor. Kimileyinse hiç olmayan, tamamen sanal firmalar, taşımada faaliyet gösteriyor.

Bazen ise, komisyoncu, aracı denen firmalar, nakliyatı yaptırıyor. Komisyoncu firmaların yaptığı da yasal değildir. Fakat onlarca komisyoncu firma, işi alarak başka firmalara yaptırarak, vatandaştan komisyonunu alabiliyor. Bu komisyoncu nakliyat firmalarının vatandaşa etkisi, piyasaya etkisi, sektörün imajına etkisi, sanılandan daha beter ve kötü oluyor.

Asansörlü Karşıyaka Evden Eve Nakliye

Karşıyaka’da evler genelde yüksek kat olduğundan, asansörü olan firmalar tercih edilmelidir. Asansörsüz taşıma, bu ilçede ki evlerde, eşyalarınızın büyük hasar görmesine neden olur. Kendi asansörü olmayan firmalar genelde başka firmalardan asansör kiralamaktadır.

Bu durumda siz, asansörü bekleyeceksiniz. Zaman kaybı olacaktır. Birde asansör kiralar iken doğal olarak, komisyonu ile beraber, asansör kira fiyatınızı, size fatura edecektir. Muhtemelen olması gereken de en az yüzde on beş daha fazla rakamla ücret ödeyeceksiniz. Bu tür kiralık Karşıyaka evden eve nakliyatasansörle iş yapan firmalar ile taşınırken, olası asansörden kaynaklı sorun ortaya çıktığında da sorumlu, muhatap firma bulunamamaktadır. Her iki firma sorunun sorumluluğunu bir birleri üzerine atmaktadırlar.

Örnek asansör geç geldiğinde, siz kimi sorumlu tutabilirsiniz. Kim bu gecikmenin ve zaman kaybının izahını yapabilir. Asansör sahibi firmalar, asansörlerine mutlaka kendi logolarını işlerler.

İletişim bilgilerini ve firma isimlerini yazarlar. Asansörlü Karşıyaka evden eve nakliye ile çalıştığınızda, daha ekonomik, güvenli, eşyalarınız hasar görmeden taşınabilirsiniz.

Karşıyaka’da yaşayan yurttaşlar kendilerini otuz beş buçuk olarak görürler. Şehrin en nezih, seçkin, özel merkezi ilçelerinden biridir Karşıyaka. İzmir’den dahi biraz daha “üstün” saymalarının nedeni de budur.

Nakliyat sektörü için de bu seçkinliği ve özelliği yakalamak kaçınılmazdır. Aksi takdirde burada iş yapmak da mümkün değildir.

Güvenilir Karşıyaka Evden Eve Taşımacılık

Biz Karşıyaka evden eve taşımacılıkı kurarken, buraya özel konsept oluşturduk. Personelimizi buraya özel eğitip donattık. Araçlarımızı, bu ilçenin sokaklarına, binalarına göre düzenledik.

Asansörümüzü en yüksek kata ulaşabilecek nitelikte düzenledik. İletişim araçlarımızı dahi, özel telsiz ve telefon edinerek gerçekleştirmeyi sağladık.

Yurttaşımız, bize, taşınmak istediğini ilettiğinde, oturduğu sokağın özelliğini, evinin katını, eşyalarının özelliklerini, yeni taşınacağın evin bina kat konumunu tespit ediyoruz.

Özel ambalaj sistemimizle özel paketleme sistemimizle çalışıyoruz. Mesleğinin erbabı mobilyacılarımız, de-monte ve monte ediyor. Beyaz eşyaların söküm ve kurulumunu, işin ehli elektronik ustalarımız yapıyor.

Bu güzel ilçemiz de ses kirliliği oluşmaması için araçlarımızın düzenli bakımını yatırıyoruz. Nakliyatta oluşan atıklarımızı mutlaka topluyor, geri dönüşüme iletiyoruz. Ülkemiz, ilçemiz, yurttaşımız kazanıyor. İlkemiz, "Temiz" taşınmak.

Anlaştığımız anda imzalı taşıma sözleşmesi yapıyoruz. Eşyalarınızı nakliyat sigortası ile sigortalıyoruz. Güvenli Karşıyaka evden eve nakliyat için her şeyin resmi ve profesyonel olmasına özel önem veriyoruz.

Yine Balçova izmir evden eve nakliyat sayfamızda bu İzmir evden eve  hizmetimize dair bilgilendirmemiz mevcuttur.


 

Karşıyaka Evden Eve Nakliyat