Telefon: 0533 205 81 47

Karaburun Evden Eve Nakliyat

Karaburun evden eve nakliyat hizmetimizi, mükellef olarak, yetki belgelerimizin resmiyetinde, sigortalı personel çalışanlarımız ile sözleşmeli ve sigortalı olarak yapıyoruz.

Siz, Karaburun içinde bir mahalleden diğer mahalleye veya ülkemizin her hangi bir yerinden Karaburun’a ya da Karaburun’dan ülkemizin diğer bir il ya da ilçesinde ki adrese taşınacağınız firma arıyorsanız, firma da olmaz ise olmaz özelikleri bilmeniz gerektiğini düşünüyoruz.

Nedir bunlar? Bir firmanın öncelikli sorumluluğu doğru bilgilendirmektir. Doğru bilgilendirmek aynı zamanda yasal bir görevdir.

Karaburun Nakliye Bilgilendirme

Karaburun nakliye için firmanın size, taşıma hizmetini nasıl verdiğini bilmeniz gerekir? Yasal hizmet mi veriyor yoksa korsan mı çalışıyor? Bu ikisi arasındaki farkın eşyalarınız için hayatidir.

Karaburun Evden Eve NakliyatEşyalarınızı yasa dışı korsan bir Karaburun taşıma şirketine vermeyi düşünüyor olamazsınız.

Eşyalarınızı taşımak istediğinize göre önemsiyorsunuz. Taşınır iken hasar almasın, ziyan olmasın, eğilmesin, bükülmesin, çarpmasın, kırılmasın, parçalanmasın istersiniz.

Bunun için ise yasal ve sigortalı meslekten eleman çalıştıran firma ile anlaşmanız gerektiği aşikar değil midir? Yasa dışı Karaburun taşımacıları, sözleşme yapmazlar, taşıma sigortası yapmazlar, sigortasız gündelikçi eleman çalıştırdıkları için eleman sorumluluğunu da üstlenmezler.

Eşyanız zarar gördüğünde ise, “taşınır iken olur böyle şeyler” derler. Israrcı olursanız, “eleman hatası bizi ilgilendirmez elemandan alın” diye sorumluluk üstlenmezler.

Taşıtmak için para ödediğiniz televizyonunuz, taşınır iken hasar alırsa bir de televizyon tamiri ya da yeni televizyon için para ödemeniz gerekecektir.

Taşınmada buzdolabınız yada mobilyanız veya bilgisayarınız da hasar alabilir. Aynı masrafı, taşınma artı eşya alma veya tamir masrafı olarak hayli zararlı olacaktır sizin için.

Karaburun Taşımacılık

Karaburun taşımacılık için bize ulaştığınızda biz öncelikle sizin evden eve İzmir taşımacılık firmamızın yasal tüm belgelerini denetiminize şeffaf bir biçimde sunarız.

Eşyanız, evinizin kat yüksekliği ve taşınılacak yeri ekspertizimiz ücretsiz inceledikten sonra size fiyat teklifi sunarız. Anlaştığımızda, anlaşmamızı Karaburun nakliyat sözleşmesi ile resmiyete kavuştururuz. Karaburun nakliyat sigortası ile de eşyanızı sigortalarız.

Tüm ilçelerde olduğu gibi İzmir evden eve nakliyat resmi yükümlülük ve güvence ile profesyonel yol ve yöntemler ile gerçekleştirilir.


 

Karaburun Evden Eve Nakliyat