Telefon: 0533 205 81 47

Bostanlı Evden Eve Nakliyat

Profesyonelleşme özellikle Bostanlı evden eve nakliyat için de elzem haline gelmişti. Nedir profesyonelleşme? Hangi personel, kurumsal Bostanlı taşımacılık, hangi personel ile yapılır ise profesyonelleşme başarılmış olur? Bulunması gereken araçlar nelerdir? Kalite nasıl yaratılır?

Kaliteli Bostanlı Evden Eve Nakliyat

Bostanlı evden eve nakliyat, oluşturduğu proje ile yeni bir anlayışla yola çıktı. Projenin ana ekseni, Bostanlı’da yaşayan yurttaşın demografik, coğrafik, kentsel, mali, sosyal ve kültürel yaşamının araştırılıp analizi ile gerçekleşti.

Bu araştırma yol gösterdi. Her hangi bir özelliği, yeteneği, donanımı olamayan şirketler, nakliyat sektörünü burada kirletmişti. Kirletmeden kasıt şu; öncelikle, abartılı fiyatlarla vatandaş bir nevi soyguna tabi tutuluyor.

Amatör olan, taşımacılık eğitimi ve profesyonelliği olmayan elemanlar ile yapılan nakliyat ile taşıma esnasında vatandaşın, avize, beyaz eşya, mobilya gibi hayatı eşyaları hasara uğratılıyordu.

Asansör yerine gündelikçi elemana sırtta eşya taşıtma yöntemi ile hem evler hem eşyalar hem de insanlar mahvediliyordu.

Mobilyadan anlamayan insanlara mobilya de-montesi ve sonra montesi yaptırıldığından, taşınma sonrası mobilya çöpe gidiyordu. İnsanlar taşındıktan sonra, teslim aldıkları kendi eşyaları değildi.

Hurda yığını eşya diye kendilerine teslim ediliyordu. “Nakliyatta olur böyle kazalar” gerekçesi ve söylemi de, bu barbarlık adeta, kanıksatılmıştı. Bostanlı nakliyat dendi mi insanların tüyleri diken, diken vaziyetteydi.

Bostanlı Taşıma Nasıl Yapılır?

Seçkin, nezih, yaşamak için ideal, Karşıyaka sahile yürüme mesafesidir Bostanlı. Bostanlı nakliyat, hizmet sunarken, buradaki yaşamın huzurunu bozmaz, ses ve çevre kirliliği oluşturmaz. İnsanlara herhangi rahatsızlık vermez.

Bostanlı evden eve nakliyat, personelini eğitirken, çevre duyarlılığı aşılar, toplumsal yaşama saygıyı mutlaka ilkesel olarak benimser, işine ve müşterisine bunu hissettirir. Örneğin nakliyat esnasında personelimiz bir biri ile iletişimi bağırarak değil telsiz veya telefon ile kurar.

Yine yüksek katlardan eşya indirimini sırtta taşıyarak değil asansör ile gerçekleştirir. Eşya paketlemesi sonrası kaba temizlik yapar ve arkada atık bırakmaz. Araç bakımını zamanında yapar ki karbon monoksit salınımını asgariye indirir.  Yine taşınma sonrası mutlaka toplar geri dönüşüme yollar. Sadece birkaç yaklaşım örneğidir bunlar.

Bostanlı nakliyat fiyatlarında ki haksız rekabetin doğurduğu dalgalanma yanıltır insanları. Gerçek fiyat, uzman incelemesi ve hizmet kalitesi ile belirlenir. Uygun fiyat kaliteli ve emek karşılığı ile hak edilen fiyatır.

Bostanlı Nakliyat Kriterleri Nelerdir?

  • Bostanlı nakliyatçısının bağlı olduğu vergi dairesi, ulaştırma bakanlığından şehir içi ve şehir dışı yetki belgesi olması öneli kriterdir.
  • Yine işletmenin kendi personeli ile çalışması sizin eşya güvenliğiniz ve profesyonel hizmeti açısından önemli veridir.
  • Araçlarında firma logosunun ve iletişim ilgilerinin olması, araçların kendilerine ait olduğunu gösteren işaretlerden biridir.
  • Size fiyat vermeden önce ekspertiz göndermesi dürüst çalıştığına işaret sayılabilir.
  • Sizin ile anlaşma yaptıktan sonra, yazılı ve imzalı evden eve İzmir sözleşmesini imzalaması yükümlülüklerini resmileştirdiği anlamına gelir.
  • Eşyanızın olası zarar görmesi durumuna karşı daha en baştan taşıma sigortası yapması sizi rahatlatacak öneli kriterlerden bir diğeridir.

Detaylı olarak ayrıca İzmir evden eve nakliyat sayfamızda ve fiyatlarımızı izmir nakliyat fiyatı size bilgilendirme yaptık.


 

Bostanlı Evden Eve Nakliyat