Telefon: 0533 205 81 47

Konak Evden Eve Nakliyat

Konak evden eve nakliyat, şehrin en eski yerleşim birimi olan Konak ilçe sınırlarında hizmet sunmaktadır.

Konak yaklaşık üç yüz seksen bini aşan bir nüfusa sahiptir. Bu başlı başına Konak nakliyat firmaları için iştah kabartan bir sayıdır.

Onun ötesinde, İzmir’in iş merkezleri, kültür merkezleri, sanat merkezleri, tarihi eser merkezleri, önemli ticari merkezleri Konak ilçesinde yer almaktadır.

Bunların fiili anlamı, nakliyat için ortaya çıkardığı sonuç ise; hareketli sürekli taşınan insan yoğunluğunun inanılmaz boyutlarda olmasıdır.

Konak Evden Eve Nakliyat Firması

Konak Evden Eve NakliyatKonak evden eve nakliyat firması olarak biz, bu denli yoğun hareketlilikte, dolandırılan olmamanız, eşyaları çalınan olmamanız, nakliyat yapıyorum derken ziyana uğramamanız için kimi bilgiler vermek istiyoruz.

Nakliyat sektöründe elli tane yasal firma var ise, yüz tane de yasa dışı firma vardır. Yasa dışı firma şudur; vergi kaydı olmadığından, vergisi ödemez, vergiden çalar, elemanları gündelikçi olduğundan, elemanlarının sigortasını ödemez oradan çalar, araçları kiralamadır, araçların vergisinden giderlerinde de çalar.

Tüm bu giderleri ödeyen yasal firmalar karşısında, haksız rekabetten dolayı da inanılmaz avantajlıdır.

Konak Nakliyat Fiyatı

Konak nakliyat fiyatı, bu korsan firmaların, haksız rekabetten elde ettikleri haksız kazancı kullandıkları alandır. “110 TL ye Konak evden eve ucuz nakliyat, şok, şok 1150 TL ye Konak evden eve kampanyalı nakliyat” gibi sloganlar, etiketler sokaklarda, broşürlerde, internet sitlerinde görebilirsiniz.

Hile fiyata kurulmaktadır. Korsan, dolandırıcı, haksız kazanç sağlayan firmaların hilesi fiyatlarındadır.

Vatandaş, “benzinin, mazotun fiyatı kaç para, vergin algın kaç para, personel ödemen ne kadar, araç giderin ne tutuyor” gibi soruları sormuyor. Sormak belki de işine gelmiyor. O an ucuz olması vatandaşın da işine geliyor.

Bu soruları sorsa yurttaş veya evden eve İzmir sayfamızı ziyaret etse hem bu hırsızlara ekmek kalmayacak, dolayısı ile iş yapamayacaklar, hem de kendi can ve mal güvenliğini daha iyi koruyacak.

Konak Nakliye

Konak nakliye için, bize ulaştığınızda önce, dolandırılmaya ve korsanlara karşı yasal bilgi alırsınız.

Nakliyat yapılacak evin, eşyanın incelemesini yaparız. Taşımayı hangi yöntem ve hangi ücret ile yapacağımızı teklif olarak sunarız.

Anlaşır isek de, sözleşme yaparız, eşyalarınızı sigortalarız, sözleşme de ki huşulara ve zamana bağlı kalarak, nakliyatımızı yaparız. Ayrıca İzmir nakliyat fiyatı sayfamızda da faydalı bilgiler bulabilirsiniz.