Telefon: 0533 205 81 47

Çiğli Evden Eve Nakliyat

Çiğli evden eve nakliyat firması için sitemize gelmiş iseniz, size sunacağımız önemli bilgilerimiz var.

Çiğli Nakliye Uyarı

Sanal ortamda Çiğli evden eve nakliyat aratır iken, karşılaştığınız firmaları hangi ölçü, kritere göre filtre edeceksiniz?

Doğru firmayı bulamadığınızda riske ettiğiniz şey eviniz, ev eşyalarınız. Kim bilir belki de o eşyaları ne zorluklar ile edindiniz. Tabi ülkemizde bir de böyle bir durum var.

Çiğli evden eve nakliyat diye ortaya çıkan, site yaptıran, reklam yapan, ilan bastıran hatta tabela astıran firmaların gerçek firma olup olmadıkları belli değil.

Bunu doğru, düzgün kontrol eden bir kamusal denetim alanı da yok. Vatandaş hali ile kandırılmaktadır. Dolandırılmaktadır. Bu kamusal boşluğun faturası yurttaşa çıkmaktadır.

Çiğli Evden Eve Nakliyat Fiyatı

Çiğli Evden Eve NakliyatÇiğli evden eve nakliyat fiyatı sizin belki de en önemli denetim mekanizmanızdır. İlanda, reklamda, tabelada veya herhangi bir internet sitesinde, Çiğli evden eve nakliyat firmasının telefonuna ulaştınız ve aradınız.

“Şuradan, şu adrese taşınacak eşyalarım var ne kadar ücrete taşırsınız diye sordunuz telefonda.”  Telefonda ki yetkili kişi evinizin konumunu, bulunduğu katı, eşya yoğunluğunu, gideceği adresi, arada ki mesafeyi, asansör gerekip gerekmediğini, şimdiki evininizin ve taşınacağınız evin bulunduğu katı sormadan, görmeden, doğrudan, Çiğli evden eve nakliyat fiyatımız 110 TL, 1200 TL gibi rakam veriyor ise lütfen durunuz ve düşününüz.

Bu firma veya firmanın yetkili kişisi neye göre fiyat veriyor? Taşıyacağı eşyayı, taşınacağı evi, görmeden, asansör gerekip gerekmediğine bakmadan, eşya yoğunluğu için kaç personel gerekeceğini de bilmeden neye göre, nasıl fiyat veriyor diye kendi kendinize sorgulayınız.

Acaba bu görüştüğünüz gerçekten Çiğli evden eve nakliyat firması değil mi? Acaba Çiğli evden eve nakliyat firmasıyız diye sizi dolandırıyor olabilirler mi? Bütün tuzaklar fiyata, paraya kurulur.

Bu kez kapana sıkıştırılan Çiğli evden eve nakliyat ucuz nakliyat fiyatıdır. Korsanların kapanına düşmeyiniz. Onca yıllık eşyanıza, emeğinize yazık olur, üstelik cebinizden de nakliyat ücreti ödeyeceksiniz.

Çiğli Taşımacılık

Çiğli taşımacılık için bizim İzmir evden eve nakliyat vergi levhamızı, araçlarımızın yetki belgesini, sigortalı, eğitimli personelimizi, Çiğli evden eve nakliyat sözleşmemizi, nakliyat sigortamızı daha en baştan incelemenizi tavsiye ederiz.

Bu özellik, evrak ve belgeleri görüştüğünüz tüm firmalara sormanızı da tavsiye ederiz, gördüklerinizin gerçek olduğundan emin olmanızı da ayrıca öneririz. Bize ulaşmak için İzmir nakliyat iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


 

Çiğli Evden Eve Nakliyat