Telefon: 0533 205 81 47

Kemalpaşa Evden Eve Nakliyat

Kemalpaşa evden eve nakliyat, altı yüz elli beş kilometrekarelik alan üzerine kurulu, kırk sekiz mahalleden oluşan, İzmir’in en büyük ilçelerinden birinde hizmet vermektedir.

Kemalpaşa’nın eski ismi Nif'tir (Nymphaion). Mustafa kemal burada konakladığı için Kemalpaşa ismini almıştır. Cumhuriyet döneminde ilçe her alanda olduğu gibi nakliyat sektöründe de inanılmaz yenilenmiş ve gelişmiştir.

Kemalpaşa Nakliyat Fiyatı Uyarı

Kemalpaşa nakliyat fiyatı için yurttaş genelde işin serbest piyasada ne hal aldığını bilmeden hareket etmekte, serbest piyasanın doğurduğu yasa dışı, denetimsiz firmaların eline düşmekten kendini kurtaramamaktadır.

Kemalpaşa Evden Eve Nakliyat“Ne var ki, altı, üstü eşya taşınacak” diye düşünen yurttaş, yasa dışı, korsanların eline düştüğünde, “eşyanız için asansör kiralamamız lazım 250 TL daha ver, mobilya de-montajı ve montajı için 150 TL daha öde, taşınacağı yol sandığımızdan uzakmış 100 TL yakıt parası ödemeniz lazım” gibi durumla karşı karşıya kaldığında artık her şey çok geç olmuş, kabus başlamış demektir.

Bu kabusta “hayır taşımaktan vaz geçiyorum” dese yurttaş, eşyaları elinde kalacaktır. “Allah kahretsin bunu da ödeyim bu iş bitse” dese bu taleplerin ve soygunun arkası gelmeyecektir.

Kemalpaşa evden eve nakliyat fiyatının ötesinde bu çıkmaz halin diğer yönü de, bu tür soyguncu Kemalpaşa evden eve nakliyatçıları eşyanız kırılmış, çarpmış, hasar görmüş asla umursamazlar.

Gözünüzün önünde eşyalarınızın paçavraya döndüğünüz izler ve bir şey yapamazsınız.

“Dikkat eder misin?” dediğinizde ise, “taşınmada bu kadar olur ne yapalım” pişkin cevabı ile karşılaşırsınız. Bu durumlara düşmemek sizin elinizde.

Lütfen yasal olmayan, vergi kaydı olmayan, araçları kendilerine ait olmayan, personeli sigortalı olmayan, sigorta ve sözleşme yapmayan Kemalpaşa evden eve nakliyat firmalarına karşı uyanık olup taşıma işini yaptırmayınız.

Kemalpaşa Nakliyat

Kemalpaşa nakliyat için firmamızın tüm yetki belgeleri, personel sigortası, araçları, vergi kaydı denetiminize açıktır. Biz, önce ekspertiz yapar, teklif sunarız. Söz ile anlaşırsak, yazılı sözleşme yaparız.

Kemalpaşa evden eve nakliyat sigortası ile eşyalarınızı sigortalarız. Tek, tek, özel ambalaj sistemi ile eşyalarınızı paketleriz. Yeni evinizde mobilyanızı monte eder, beyaz eşyanızı çalıştırırız. Çıkan çöpümüzü de geri dönüşüme yollarız.

Linte farklı olarak İzmir nakliyat fiyatı tercihi siz doğru yaparsanız güvenli ve huzurlu evden eve İzmir firması ile taşınırsınız.


 

Kemalpaşa Evden Eve Nakliyat