Telefon: 0533 205 81 47

Ödemiş Nakliye

Ödemiş nakliye, nüfusu yaklaşım yüz otuz bin civarı olan ilçemizde hizmet vermektedir. Nakliye hizmeti ister istemez, olduğu şehrin kültüründen, coğrafyasından, mimarisinden, geçmişinden etkilenmektedir.

Ödemiş geçmişine ve coğrafyasına dair birkaç bilgi dahi Ödemiş taşımacılık hizmetinin kültürel geleneğe dayandığına dair bilgi vermeye yeterli olacaktır.

İlçemizin ismi bazı iddialara göre Yunanca Eudaimos, yani mutluluk kelimesinden gelmektedir. Kimi iddialarda Türkmen oymağı Ötemiş den bu ismin geldiğini ifade etmektedirler.

Köklü geçmişi olan ilçemizin sadece İzmir değil Ülke tarımına ciddi katkısı vardır. Hal böyle olunca ilçemiz de tarım ile uğraşanların ağırlıklı olarak Ödemiş nakliye hizmetinden yararlandıklarını ifade etmek de mümkün olacaktır.

Ödemiş Evden Eve Nakliyat

Ödemiş evden eve nakliyat hizmeti için, Türkiye’nin her yerinden eşyanızı Ödemiş’e veya Ödemiş’ten Türkiye’nin her yerine taşıyabiliriz. Bizim araç donanımımız, personel niteliğimiz bu profesyonel hizmet kabiliyetine sahiptir.

Ödemiş Evden Eve NakliyatÖdemiş taşımacılık için bize ulaştığınızda biz, sizden eşyalarınıza ve kat yüksekliğinize dair detaylı bilgi almak isteriz.

Bunun için görevli ekspertiz personelimizi gelerek ücretsiz incelemeyi yerinde yapacaktır. Zamanınız uygun değilse veya müsait değilseniz, sizden bilgi almamız gerekecektir.

Doğrudan ve doğru eşya, ev, nereden nereye nasıl taşınacağını bilmeden size afaki bilgi vermek istemeyiz.

Ödemiş Evden Eve Nakliyat Fiyatı

Ödemiş evden eve nakliyat fiyatı eşya yoğunluğunuz, taşınacak evinizin kat yüksekliği yeni evinizin kat konumuna ve taşınacak mesafeye göre değişiklikler göstermektedir.

Bu bilgiler netleştiğinde ancak o zaman, yani Ödemiş nakliye hizmetini nasıl vereceğimizi planladığımızda bu hizmetin ücreti olan Ödemiş nakliye fiyatı 450 TL, 1400 TL gibi somut, net rakam verebiliyoruz.

Kimi evden eve nakliyat İzmir firmaları, eşyanıza, evinize dair bilgi sahibi olmadan doğrudan Ödemiş nakliyat fiyatı vererek reklam yapmakta veya sizinle pazarlık yapmaktadırlar.

Bu tür firmalar genelde korsan olduğundan, eşya güvenliğiniz risk altında olmaktadır. Taşımaya başladıktan sonra da, “personele bahşiş”, “yakıt gideri”, “yük asansörü kirası” adı altında taşınma sırasında sizden artı ücret talep ederek adeta dolandırmaktadırlar. Bu bilginin Ödemiş nakliye bilgisi olarak dikkatinizde olması önemlidir.

Ödemiş Nakliye Bilgilendirme

Ödemiş nakliye, eşya sigortası yaparak, imzalı taşımacılık sözleşmesi imzalayarak, tüm ödemelerinizi faturalandırarak resmi sorumluluk ve güvence ile çalışır.

Daha detaylı bilgi için, İzmir nakliyat telefon iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.


 

Ödemiş Nakliye