Telefon: 0533 205 81 47

Bergama Evden Eve Nakliyat

Bergama evden eve nakliyat, eski tarihe sahip olan ilçenin taşınma geleneği ve kültürünü, yenileyerek hizmet sunmaktadır.

Yerleşik yaşamın binlerce yıl öncesine dayandığı Bergama’da insanların ev, iş yeri taşıma deneyimi de binlerce yıl öncesine dayanıyor.

Binlerce yıldır bu topraklarda insanlar bir şekilde taşınıyorlar. Biz geleneksel taşınma kültürünü zamanın modern tekniği ile yeniledik. Araçlarımız, personelimiz, asansörümüz, nakliyat sigortamız, nakliyat sözleşmemiz ve eğitimli personelimiz bu yenilenmeye sadece birkaç örnek teşkil etmektedir.

Bergama Nakliye Firması Dikkat

Bergama nakliye firması için siz reklamlarda, internet ortamında, sokak başında karşılaştığınız firmaya mutlaka ki mükellefiyetini yani vergi levhasını sormayı ihmal etmeyiniz. “Vergisiz Bergama evden eve nakliyat firması mı olur” gibi safiyane düşünceye ile hareket etmeyiniz.

Bergama Evden Eve NakliyatEvet, vergisiz Bergama nakliyat firmaları var ve bunlar bir anlamda korsan çalışıyor kamudan vergi çalıyorlar.

Bunlara eşyanızı teslim ettiğinizde bir tür korsan Bergama nakliyatçısına eşyanızı teslim etmiş olursunuz. Sorun olduğunda hukuksal olarak haklarınızı savunamazsınız.

Bu firmalara sadece vergi levhasını değil, araçların kendilerine ait olup olmadığını da sormayı unutmayınız. Evet, tek bir aracı olmadan komisyoncu Bergama nakliyatçılık yapanlar var.

Ne demek komisyoncu? Nakliyat aracı yok ama nakliyat işini sizden alıyor, başka firmaya veriyor sizden artı komisyon alıyor. Siz evi kime taşıttırdığınızı bilmiyorsunuz dahi. Neden artı komisyon ödeyesiniz. Bu bir tür artı soygundur. Kendinizi soydurmak istemezsiniz değil mi?

Bergama Nakliyat Fiyatı

Bergama nakliyat fiyatı 989 TL, Bergama evden eve nakliyat fiyatı 999 TL” gibi reklam yapanlara karşı ise önce siz bilinçli olmalısınız. Uyanık olmalısınız.

Dikkatli olmalısınız. Evinizi, eşyanızı, nereden nereye taşınacağını, nasıl taşınacağını bilmeden fiyat verenler çok acemi değillerse iyi niyetli değiller demektir.

Önce evin konumu, eşyanın durumu, taşınacak yer ücretsiz incelenir sonra Bergama evden eve nakliyat fiyatı çıkarılır. Doğru yöntem, doğru Bergama evden eve nakliyat fiyatı böyle verilir.

Aksini yapanlar sonra, “eşyanız tahminimizden fazla 100 TL daha vermeniz lazım, asansör gerekiyor 150 TL daha vermeniz lazım” gibi, gibi gerekçelerle sizi soymaya devam ederler.

Bergama Taşımacılık

Bergama taşımacılık için biz, ücretsiz ev, eşya inceleme yöntemi ile başlıyoruz. Sonrasında Bergama evden eve nakliyat fiyatı ve yöntemini teklif olarak sunuyoruz.

Anlaşırsak, İzmir evden eve nakliyat sözleşmesi yapıyoruz. Eşyalarınızı nakliyat sigortası ile güvenceye alıyoruz. En son taşımaya başlıyoruz. Siz elinizi dahi sürmüyorsunuz.

Biz tüm eşyaları tek, tek özel paketleme usulü ile ambalajlıyoruz. Taşımayı yapıyoruz. Çöpü geri dönüşüme yolluyoruz.

Biz, evden eve izmir nakliyatı yapar iken de aynı özen ile yapıyoruz.


 

Bergama Evden Eve Nakliyat