Telefon: 0533 205 81 47

Seferihisar Evden Eve Nakliyat

Seferihisar evden eve nakliyat hizmetimizi ülkemizin en huzurlu, sakin ilçesinde veriyoruz. Seferihisar sahil ilçesi olduğundan oldukça hareketli bir nüfusa sahiptir.

Bu hareket taşıma hizmetini de belli oranlarda canlı tutmaktadır. Bu canlılığı karşılayacak taşıma hizmeti verebilecek personel donanımına, araç kapasitesine sahip birkaç firmadan birisiyiz. Bizim için taşıma ilkesi huzurlu bir taşımayı gerçekleştirebilmektir.

Seferihisar Nakliye

Seferihisar nakliye olarak birim ile irtibata geçmeniz halinde ilk işimiz, eşya yoğunluğunuzu öğrenmektir. Bulunduğunuz sokak ya da caddeye nakliyat aracının rahat girip giremediğini kontrol etmektir.

Kat yüksekliği de bizim ilk önce öğrenmemiz gereken bir bilgilerdendir. Asansör gerekip gerekmediği önemli bilgidir.

Seferihisar Evden Eve NakliyatHem asansör, hem operatör hem de teknik hizmet için Seferihisar evden eve nakliyat fiyatını etkileyebilecek bir bilgidir.

Taşınacağınız yeni yer ve güzergah uzunluğu da öğrenmemiz gereken bilgiler arasındadır. Yine yeni evinizin sokağı ve kat yüksekliğini de bilmemiz gerekir.

Tüm bunlar için ücretsiz ekspertiz yapan profesyonel arkadaşımız bizzat ilgileniyor. Rapor hazırlıyor ve o rapor doğrultusunda size Seferihisar evden eve nakliyat fiyatını sunuyoruz.

Seferihisar Taşımsacılık

Seferihisar taşımacılık hizmetinde sizin mutlak bilmeniz gereken husus, ekspertiz yapmadan, sözleşme yapmadan, ödemenize faturalandırmadan, eşyanızı sigortalamadan eşyanızı taşımak isteyen firmalara karşı dikkatli olmanızdır.

Bir firma neden ve nasıl eşya yoğunluğunuzu bilmeden, asansör gerekip gerekmediğini bilmeden fiyat verir? Niçin sözleşme yapmaz? Eşyanızı neden taşıma sigortası ile sigortalamaz?

Bunların olmamasında sizin çıkarınız, karınız veya güvenliğiniz olamayacağına göre bir iyi niyet söz konusu değildir. Bu tür işletmeler genelde Seferihisar korsan nakliyatçılarıdır ki eşyalarınız için taşıma değil ciddi risk durumunu oluştururlar.

Seferihisar Nakliyat

Seferihisar nakliyat huzur ve güven için de yapmak istiyorsanız, İzmir nakliyat şirketlerin vergi levhasından, araçlarının kendilerine ait olup olmadığından, sigortalı personel çalıştırıp çalıştırmadığından, taşıma sigortası yapıp yapmadığından ve sözleşme ile sorumluluklarına resmiyet kazandırıp kazandırmadığından emin olmanızı ve bunlardan asla taviz vermemenizi öneririz.

Seferihisar ilçemize yakın kentimiz de İzmir nakliyat hizmetini uzman kadro ile yapıyoruz. Yine tüm hizmetlerimiz, evden eve İzmir sayfamıza göz gezdirebilirsiniz.


 

Seferihisar Evden Eve Nakliyat