Telefon: 0533 205 81 47

Folkart Evden Eve Nakliyat

İzmir’de hayli Folkart inşaat ve yapı sistemi hayli yaygınlaşıyor. Kendine özgü mimarisi şehirde oldukça dikkat çekiyor.

Lüks evler, iş yerleri, çalışma ofisleri, dinleme ve eğlence merkezlerini çoğunlukla bünyesinde topluyor. Narlıdere, Bayraklı, Konak ve bir çok bazı ilçelerde aşırı yüksek binaları dikkat çekiyor. Bina içinde oluşturulan iş ve ev yaşamının da orta ve üst gelire hitap ettiği açıktır. Rağbet gördüğü ortadadır. Belli ki daha da yaygınlaşacaktır.

Folkart evden eve nakliyat için bize ulaştığınızda biz size önce yasal güvence ile profesyonel taşımaya dair detaylı bilgi ve belge sunuyoruz. Bu işin de yasal güvenceleri ve olması gereken yasal belgeleri mevcuttur.

Firmamızın Türkiye Cumhuriyeti’nin ilgili bakanlığından onaylı şehir içi ve şehirlerarası nakliyat belgesi mevcuttur. Taşıma belgesi olmayan firmalara itimat etmeyeceğinizi düşünüyoruz.

Zira taşıma belgesi olmayan firmalar yasal olarak şüpheli firmalardır. İş yeri eşyanızı veya ev eşyanızı şüpheli firmalara teslim etmenin sizin ve eşyanızın güvenliği açısından sorunlu durumlar yaratabileceğini de bilginize sunmak isteriz.

Folkart Nakliyat Bilgilendirme

Folkart Evden Eve NakliyatFolkart nakliyat için bizim özel eğitilmiş personelimiz mevcuttur.

Bir çok kere Folkart binalarından iş yeri ve ev eşyası taşıdığımızdan birazda bu işe özel eğitimli ve deneyimli ekip oluşturduk.

Neden böylesi ekip oluşturduk? Amacımız artık yaygınlaşan Folkart sakinlerinin iş yeri ve ev eşyalarını olabildiğince profesyonel ve güvenli taşımayı yapmak istiyoruz. Eşyalarınıza özel ambalaj sistemi geliştirdik.

Her eşyanızın niteliğine ve özelliğine göre onu özellikle koruyabilecek paketleme sistemi oluşturduk. Elektronik eşyalarınız için bünyemizde özel elektronik ustamız mevcuttur.

Mobilyalarınızın güvenli de-monte edilerek yine güvenli montajı için mobilya ustası ile beraber çalışıyoruz.

Bunlar önemlidir. Zira elektronikten hiç anlamayan birine ekonomik değeri yüksek ve pratik hassasiyeti olan özel elektronik mutfak veya televizyon ya da buzdolabı veya bilgisayar teslim etmek pek de doğru yöntem olmayacaktır.

Tekstil eşyalarınızın kırışıklığa dahi uğramaması için özel aparatlarımız var.

Ütüsünü dahi bozmadan tekstil eşyanızı taşıyoruz. Mutfaktaki gıdalarınızın bozulmaması için özel soğutucu sistem oluşturduk. Gıdalarınızın taşınma ve esnasında her hangi bir şekilde bozulmasının önüne geçtik.

Folkart Asansörlü Nakliyat

Folkart asaansörlü nakliyat için asansör sistemimiz hayli güçlendirilip teknik olarak geliştirildi. Asansör ekibimiz Folkartlar konusunda deneyimlerini zenginleştirdiler.

Asansör bu tip yüksek katlı taşımalarda nakliyat işinin güvenlik ve hız tekniğini oluşturuyor. Doğru kullanıldığında, çevreye ve eşyaya vermeden olası en hızlı şekilde taşımayı sağlıyor.

Zira asansör olmadan taşımak eşyaya karşı cinayet olabilir. Çevreye ve diğer sakinlere verdiği zarar zaten tartışılmaz.

Evden eve İzmir firmamızın personeli kendi bünyesinde çalıştığından, asansörü kendisine ait olduğundan fiyatı daima daha uygundur.

Folkart taşımacılık için biz hazırız. Sizin bize ulaşmanız sonrası eşya incelemesi, fiyat teklifi ve anlaşılırsa, taşıma sözleşmesi ve nakliyat sigortası yaparak tüm yasal güvenceleri ve hukuki alt yapıyı oluşturarak işe başlıyoruz.

Şehrimizin ilçerinden olan İzmir evden eve hizmetlerimize dair bilgilendirme size yararlı olacaktır.


 

Folkart Evden Eve Nakliyat