Telefon: 0533 205 81 47

Torbalı Evden Eve Nakliyat

Torbalı evden eve nakliyat firması olarak biz, ülkemizin her ilinden, ilçesinden Torbalı’ya, yine Torbalı’dan da yurdun tüm il ve ilçelerine evden eve nakliyat yapıyoruz. Hem şehir içi nakliyat hem de şehirlerarası nakliyat yetki belgemiz vardır.

Ayrıca ekip eğitim ve donanımımız buna göre düzenlenmiştir. Araçlarımız da Torbalı evden eve nakliyatı şehir içi ve şehirlerarası yapacak kapasiteye göre düzenlenmiştir.

Torbalı Nakliye

Torbalı nakliyeiçin bize ulaştığınızda firmamız, uzman elemanı ile önce, eşyalarınızın özelliklerini ve yoğunluğunu, evinizin bulunduğu sokağın durumunu görüyor, bakıyor, inceliyor ve değerlendiriyor.

Sonrasında, bu rapor ışığında, eşyanızın nasıl ve hangi ücrete taşınacağını size rapor ediyor.

Torbalı Evden Eve NakliyatTorbalı evden eve nakliyat fiyatı teklifi sunuyor.

Siz, taşıma yöntemini ve fiyatını onayladıktan sonra, gün, saat belirleme sürecini size uygun şekilde belirleyerek, Torbalı evden eve nakliyat sözleşmesi yapıyoruz.

“Söz uçar yazı kalır” diye boşuna dememiş eskiler. Amaç konuşulan, söz verilen her şeyi hukuksal bir belge ile resmiyete kavuşturmak.

Olası olumsuzluk, olası, kaza, bela, olası zarar, olası ziyan durumunda sizin de hakkınızı hukuksal olarak güvenceye almaktır. Bunları yapmayan firmalardan uzak durmanızı da özellikle tavsiye ederiz.

Torbalı Evden Eve Nakliyat Fiyatı

Torbalı evden eve nakliyat fiyatı için bizim “ Torbalı evden eve ucuz nakliyat izmir ” spotumuz, reklamımız asla yok ve olamaz.

Biz işletmemizin tüm koşullarını zorlayarak, yaşlı, hasta, öğrenci, engelli yurttaşlarımıza belirli indirim yapıyoruz.

Onun ötesinde, “ucuzluk” bu sektör için bir başka yerden çalma demektir. Bu bilgiyi lütfen unutmayınız. “Torbalı evden eve nakliyat 920 TL, Torbalı evden eve nakliyat 940 TL, Torbalı evden eve ucuz nakliyat” gibi reklam spotunu ister internette isterseniz, el ilanlarında görün, gördüğünüz anda “acaba nereden bizi soymak istiyorlar” diye durup, düşünmelisiniz. Bu hileye, bu tuzağa düşerseniz, eşyalarınızın ve paranızın kaybı kaçınılmazdır.

Biz firma olarak İzmir evden eve hizmeti alır iken dikkatli olmanız için uyarımızı yapıyoruz. Elbette tercih ederseniz İzmir evden eve nakliyat sayfamızda da yararlı bilgi edinebilirsiniz.


 

Torbalı Evden Eve Nakliyat