Telefon: 0533 205 81 47

Selçuk Taşımacılık

Selçuk taşımacılık hizmeti verir iken, ilçemizin güzelliğine, güzel insanlarının keyifli yaşamlarına, daha çok keyif ve güzellik katmaya özen gösteriyoruz.

Taşımacılık personel eğitiminde buna özel önem gösteriyoruz. Selçuk nakliye aracı alır iken, çevre dostu taşıma araçları olmasına kesinlikle dikkat ediyoruz.

Selçuk taşımacılık araçlarımızın bakımını asla ihmal etmiyoruz.

Selçuk Evden Eve Nakliyat

Selçuk evden eve nakliyat, büyük, yüksek katlı ve sıkışmış metropol kentlerde yapılan taşımacılık hizmeti ile kıyaslanamaz. Geniş sokaklarımız, yüksek olmayan evlerimiz, sokak mimarimiz bizim işimizi oldukça rahatlatıyor.

Selçuk Evden Eve NakliyatBiz, burada yaşayan yurttaşa Selçuk evden eve nakliye hizmeti sunar iken sorun yaşamıyoruz.

Çıkan sorunlarımızı da nerede ise hepsini tanıdığımız insanlarımız ile çözüm yoluna koyuyoruz.

Biz, insanımızın eşyasını taşımadan önce nasıl taşıyacağımıza dair bilgi alır, taşımayı planlar, bilgi verir ve yurttaşımız ile istişare ederiz.

Biz nakliyatçıyız ama yurttaşında eşyası taşınacak yurttaşında bilgi ve önerilerini alır birlikte planımızı revize ederiz.

Selçuk Evden Eve Nakliyat Fiyatı

Selçuk evden eve nakliyat fiyatı 1010 TL, 1015 TL ya da 1020 TL değildir. Sabit rakam değildir. Eşya yoğunluğuna ve hizmet şekline göre değişir.

Biz eşya yoğunluğuna dair bilgi aldıktan sonra taşınacak ilçe insanımızın mali durumunu da göz önüne alarak olabilecek en uygun fiyatı sunarız.

Pazarlık yapmak ister ise de tüm olanaklarımızı zorlayarak elbette pazarlık yaparız. “Pazarlık sünnettendir.” Der eskiler.

Selçuk’ta yaşayan, hasta, yaşlı, engelli ve öğrenci insanımızın, Selçuk evden eve nakliyat fiyatı her daim kampanyalıdır. İndirimlidir.

Hayat sadece para kazanmak değil, paylaşmak, sorumluluklara ortak olmak, yaşamayı hepimiz için kolaylaştırmaktır. Yaşlı, engelli, hasta ve öğrenci arkadaşların eşya taşımasını kolaylaştırmak için fiyat dahil her konuda kolaylaştırmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Selçuk Taşımacılık

Selçuk taşımacılık, ister ilçe sınırlarımıza ister İzmir’e veya ülkemizin her hangi şehrine köyüne taşıma hizmeti verecek donanıma, kapasiteye, personel ve nakliyat aracına sahiptir. Tersinden de ülkemizin her bir yerinden Selçuk ilçemize İzmir evden eve nakliyat yapıyoruz.

Selçuk nakliye tanıdık, hal, hatır ve gönül ilişkisi üzerinden değil, nakliye sözleşmesi ile imzalı resmi sözleşme üzerinden, taşımacılık sigortası ile sigortalanmış eşya taşıma güvencesinden sağlam iş yapar.

Sağlam nakliye hizmetini İzmir evden eve olarak da yapıyoruz dilerseniz inceleyebilirsiniz.


 

Selçuk Taşımacılık