Telefon: 0533 205 81 47

Tire Nakliye Hizmeti

Tire nakliye hizmeti; her türden nakliye ihtiyaçlarınızı karşılayacak araçlara ve personele sahip firmamızın sunduğu hizmettir.

Tire Nakliye Hizmeti

Evden eve taşınma, ofis, dükkân, öğrenci evi ve bunun gibi her türden nakliye hizmetini vermekteyiz. Nakliye esnasında eşyaların zarar görmemesi için özel olarak ambalajlıyoruz.

Asansörlü taşıma hizmeti ile eşyalarınızın bina hol ve merdivenlerinde hasar görmesi engellenir. Taşıma kaçıncı kata olursa olsun sorunsuz şekilde gerçekleştirilir.

Tire nakliye hizmeti olarak eşyalarınızı nakliye boyunca sigortalıyoruz. Her eşya ustaları tarafından takip edilir, sökülmesi ve montajı ustalar tarafından yapılır.

Her türden nakliye ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçiniz.

Tire Taşımacılık Firması

Tire taşımacılık firması olarak geniş bir yelpazede hizmet vermekteyiz. Eşya taşımacılığının yanı sıra, ev taşıma, ofis, dükkân taşıma gibi nakliye edilmesi gereken her malzemeyi taşıyoruz.

Tire Nakliyat

Taşınacak malzemelerin özelliğine göre tasnif edip ambalajlayan bir ekibimiz var. Bunun için strafor, streç film, karton koli, fıçı-varil, keçe battaniyeler, ipler kullanıyoruz.  Böylece eşyalar taşıma esnasında hasar görmeyecek şekilde korunur.

Nakliye hizmeti aldığınız kurumun K belgesine sahip olup olmadığını teyit ediniz. Bu belge nakliye-eşya taşıma için gereklidir. Bu belgeye sahip olmayan kurumların hizmetlerinin de profesyonel olamayacağı açıktır.

Tire taşımacılık firması olarak hizmetimizi en profesyonel şekilde vermeye gayret ediyoruz. Edindiğimiz iyi referanslar da bunu teyit etmektedir.

Nakliye ya da taşınma gibi ihtiyaçlarınız varsa bizimle iletişime geçin, hızlıca çözüm getirelim.

Tire Nakliyat Fiyatı

Tire nakliyat fiyatı; belli başlı etkenlere göre belirlenir. Taşınacak eşyaların yapısı ve miktarı, ev ise kaçıncı kattan alınıp nereye götürüleceği, şehir içi mi şehirlerarası mı nakliye yapılacak, hizmeti sunarken ne tür araçlara ve kaç personele ihtiyaç duyulacağı gibi……

Tüm bu faktörler fiyatlamayı etkilemektedir. Bu durumda en sağlıklı yöntem, bizimle iletişime geçip ihtiyaç duyacağımız bilgileri vermeniz olacaktır.  Gerekli bilgileri aldığımızda size en uygun fiyat seçeneklerini sunabiliriz.

Tire nakliyat fiyatını belirlerken her zaman müşterilerimizi üzmeyecek modeller bulmaya gayret gösteriyoruz. İhtiyaç duyduğunuz her gün ve saatte bizi arayabilirsiniz.

Tire Nakliye Avantajları

Sigortalı taşıma, uzman personel, çok çeşitli boyutlarda araçlara sahip olma, yılların tecrübesi Tire nakliye avantajlarını oluşturan başlıca etkenlerdir.

Hizmeti sunarken oluşturduğumuz sistemli çalışma tarzı ile her şeyi hızlıca toparlayıp ambalajlıyor ve aynı şekilde kamyon ya da tırlara yüklüyoruz.

De-monte eşyalar ustaları tarafından sökülür ve yeni adrese ulaşınca yine aynı ustalar tarafından monte edilerek hazır hale getirilir.

Eşyalarınıza ya da taşınacak her malzemeye kendi eşyalarımız gibi özen gösteriyoruz. Nakliye esnasında hasar görmemeleri için her türlü tedbiri alıyoruz.

Tire nakliye avantajlarından faydalanmak için bizimle iletişime geçiniz. Nakliye ya da taşınma işlerinin profesyonel yaklaşımla nasıl hızlı ve sağlıklı bir şekilde yapılabildiğini size gösterelim.

Her çeşit İzmir evden eve taşıma ihtiyaçlarınızı Tire nakliye hizmetine ileterek hızlı ve hesaplı çözümlere ulaşabilirsiniz.


 

Tire Nakliye Hizmeti