Telefon: 0533 205 81 47

Bayındır Evden Eve Nakliyat

Bayındır evden eve nakliyat geçmişinde Hitit, Roma, Osmanlı uygarlıklarının bu topraklara hakim olduğunun farkındadır. Hizmet verdiği yöre insanın tarihi değerlerine bağlıdır.

Bu topraklarda yerleşik uygarlığın ilk başladığı zamanlardan beri insanların evden eve taşındığını bilir. Dolayısı ile nakliyatın bu topraklardaki geçmişi binlerce yıla uzanır.

Bayındır’da nakliyat bizimle başlamadı ama bizimle devam ediyor. Biz binlerce yıllık taşınma kültürünün tüm birikimlerini özümsemeye, güncel teknik ile buluşturmaya zamanın nezaketi ile harmanlamaya çalışan firmayız.

Bayındır Taşımacılık Firması Uyarı

Bayındır taşımacılık firması olup, taşınmanın değerini bilmeyenler, bir eşyanın öneminin farkında olmayanlar, insanların evine girmenin hassasiyetinin farkında olmayanlar da bu işe soyundu.

Bir kamyon alıp kendilerini nakliyatçı ilan etti. Ne vergi açıp tüzel kişilik oluşturuyorlar. Ne personellerinin sigortasını yaparak meslek edindiriyorlar. Ne de ilgili bakanlıktan yetki belgesi alıyorlar.

Bayındır Evden Eve NakliyatTüm sorumsuzlukları ile kendilerini bayındır nakliyatçısı ilan ederek vatandaşı dolandırıp “eşyanı taşıyoruz” adı altında dolandırıyorlar.

Yeterli kamu denetimi, sivil kuruluş denetimi, yurttaş denetimi olmadığından bu dolandırıcı Bayındır nakliyatçıları rahatça dolandırma işini, soyma işini korsanca yapıyorlar.

Bunlara karşı yurttaş elbette uyanık ve bilinçli olmalıdır. Bizim mesleki görevimiz bu bilgiyi yurttaşa sunmaktır.

Bayındır Nakliye Fiyatı Dikkat

“Bayındır nakliye fiyatı 940 TL, Bayındır evden eve nakliyat 970 TL” gibi reklam ilanları ile vatandaşı hile ile kandırıyorlar.

Sonrasında “eşyan fazla 100 TL daha ver”, “evinin katı yüksek asansör gerekiyor 200 TL daha ver”, “gidilecek mesafe çok uzun 100 TL daha ver” diyerek adeta taşınmak isteyen yurttaşımızı ”soyulmuş soğana” dönüştürüyorlar.

Eşyası toplanmış, evi harman yerine dönmüş, insan her 100 TL daha ver dendiğinde “hayır yıkın ben sizinle taşınmıyorum” diyemediğinden bu rezaleti göze alamadığında mecburen bu soygunun, bu rezaletin kabus gibi durumun bitmesi için daha, daha çok para veriyor.

500 TL ile başlayan nakliyat belki 1500 TL, belki 2000 TL ile bitiyor. Geçmiş ve güncel Bayındır evden eve nakliyat soygunun gerçekleşme hallerinden sadece birkaç örnek sunduk bilgilenmeniz için böylesi yüzlerce soygun ve dolandırma yöntemi ile karşılaşmanız mümkündür.

Bayındır Nakliyat

Bayındır nakliyat için bizim ile irtibata geçtiğinizde biz önce ücretsiz ekspertiz göndeririz. Uzman ekspertiz personelimiz eşyanızı, evinizin konumunu, gidilecek yeni yeri, inceler ve rapor çıkarır.

Asansör gerekip gerekmediğine karar verir. Biz size Bayındır evden eve nakliyat teklifi sunarız.

Karşılıklı konuşuruz. Anlaşırsak eğer, Bayındır evden eve nakliyat sözleşmesi yaparız ki her şey resmi hukuk metini olsun, sözler ve sorumluluklar resmiyete kavuşsun.

Sözleşme sonrası eşyanızı Bayındır evden eve nakliyat sigortası ile sigortalarız. Her hangi riske karşı eşyanız İzmir evden eve nakliyat sigortası sigortalanır.

Sözleşmede belirlediğimiz saatte personelimiz gelir mobilyanızı de-monte eder. Her eşyanız özel malzeme ile paketlenir. Siz sadece özel eşyanızı alırsınız başka şeye elinizi dahi sürmezsiniz.

Yeni yerinizde beyaz eşyanız çalıştırılır. Mobilyanız monte edilir. Oluşan çöp elemanlarımızca geri dönüşüme yollanır. Faturanız verilir ve sağlıklı yaşam dileriz. 

Belki ayrıca İzmir evden eve nakliyat sayfamızı da ziyaret etmek isteyebilirsiniz.


 

Bayındır Evden Eve Nakliyat