Telefon: 0533 205 81 47

Dikili Evden Eve Nakliyat

Dikili evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz. Ülkemiz yasaları gereğine uygun hizmet verdiğimiz için firmamız şeffaftır. Denetiminize açıktır.

Vergi levhamızı kontrol edebilirsiniz. Nakliyat yapabilmek için ilgili bakanlıktan aldığımız yetki belgelerimizi denetleyebilirsiniz. Personelimizin sigortalı olup olmadığını da kontrol edebilirsiniz. Araçlarımızın firmamıza ait olup olmadığı da kontrolünüze açıktır. Bunlar sizin veya eşyalarınızın güvenliği için önemli mi değil mi?

Dikili Nakliye

Dikili nakliye hizmetimizi sadece ilçemiz sınırları içinde değil, Dikili’den Türkiye’nin her yanına, Türkiye’nin her yanında Dikili’ye, eşya, iş yeri, ofis malzemesi nakliyatı yapıyoruz.

Biz çeyrek asırlık meslek deneyimi ve yenilenen araç kafilemiz ile daha nitelikli taşıma hizmetini daha uyguna fiyata gerçekleştiriyoruz. Biz asla başa firmanın aracına eşya taşıtıp komisyon almayız.

Dikili Evden Eve NakliyatSizden eşya taşıma işinizi alıp, sizden artı komisyon alarak işinizi başka firmalara sattıklarını biliyor muydunuz?

Ne vergi kaydı, ne ofisi, ne aracı ne elamanı olmayan korsanların, “Dikili nakliyat” adı altında, sizi yanıltıp, kandırarak, eşyalarınızı hiç bilmediğiniz kişilere taşıttıklarında siz, eşya güvenliği kaygısı duymaz mısınız?

Siz, eşyanızı kimin, hangi firmanın, hangi resmiyet ile hangi personel ile taşıdığını bilmek istemezseniz. Bilmez iseniz, sorun, sıkıntı oluştuğunda kimi, nasıl muhatap alacaksınız?

Dikili Taşımacılık

Dikili taşımacılık hizmeti önemlidir. Yurttaşın çalışıp didinip, edindiği eşyasını alındığı gibi teslim etmek, önce ahlaki sonra mesleki görevdir.

Bu sadece ahlak ve meslek ötesi güvenceyi de gerektirir. Bu da Dikili nakliyat sözleşmesidir. Sözleşme dahi yeterli olmayabilir Dikili nakliyat sigortası mutlaka daha en baştan, eşyalara dokunulmadan yapılmalıdır.

Sizin ile sözleşme yapmayan, eşyanıza sigorta yaptırmayan hiçbir kişiyi, taşımacıyı değil eşyanızı taşıtmayı dokundurmayı dahi aklınızdan geçirmeyiniz. Dikili nakliyat için en önemli güvence sözleşme ve nakliyat sigortasıdır.

Dikili Nakliyat Hizmeti

Dikili nakliyat hizmeti almak istediğinizi bize ulaştırdığınızda, ücretsiz ekspertiz yaptıktan sonra İzmir evden eve fiyatı sunuyoruz. Dikili evden eve nakliyat fiyatında anlaştığımızda, Dikili nakliyat sözleşmesi ve Dikili nakliyat sigortası yapıyoruz.

Sizin eşyanızın tüm güvencesi önce hukuk, sonra sigorta ve profesyonel çalışan izmir evden eve nakliyat firmamızın titizliğidir.


 

Dikili Evden Eve Nakliyat