Telefon: 0533 205 81 47

Kampanyalar

İş yoğunluğundaki sirkülasyona, nakliyat hizmeti verilen kişi veya kurumun özel durumuna göre mevcut nakliyat hizmetinin daha altında özel indirim ile yapılan hizmete kampanya denir.

Kampanyalar

Kampanyalarımız, yani özel indirimli nakliyat fiyatı ile yaptığımız taşıma hizmetlerimiz yıl içerisinde zaman zaman olmakta mümkün olduğu kadar kampanyalı çalışmayı esas almaktayız.

Kampanyalardaki amacımız kendi iş yoğunluğumuzu artırmak olduğu gibi nakliyat hizmeti verdiğimiz yurttaşın veya kurumun ekonomik giderini en aza indirmektir.

Ülkemizin ve firmamızın ekonomik durumu elverdiği ölçüde kampanyalarımızı yapmakta daha ekonomik fiyata nakliyat hizmetini sunmaktayız.

Kampanyalı Fiyatlar

Nakliyat hizmetinde kampanyalı fiyatlar normal nakliyat taşıma ücretinden indirimli olduğundan daha ekonomik olmaktadır.

Kampanyalı fiyatlar

Biz, kampanyalı fiyatlar uygulamasını öncelikli yaşlı olan, hasta olan ve engeli olan insanlarımıza özellikle uyguluyoruz. Hayatlarını yaşamalarında özel zorluğu olan insanlarımızın en azından taşınmasında elimizden gelen kolaylığı sağlıyoruz.

Yine düzenli işlerini yaptığımız ve belirli periyotlarla nakliyat hizmeti verdiğimiz kurumlara da özel kampanyalı fiyatlar ile taşıma hizmeti veriyoruz.

Nakliyat şirketimiz nakliye hizmetinde olabilecek en asgari kar marjı ile çalıştığından muadil firmalara göre daima daha ekonomik kampanyalı fiyatlar uygulamaktadır.

Kampanya Bilgilendirme

Biz telefonumuzda ve maillerimizde kayıtlı olan firmalara, yurttaşlarımıza özel indirim ile taşımacılık yaptığımız kampanya dönemlerinde kampanya bilgilendirme maili, mesajı gönderiyoruz ve kendilerini bilgilendiriyoruz.

Kampanya bilgilendirme şu açıdan çok önemlidir. Piyasa da merdiven altı, korsan olan bir çok firma kampanyalı fiyatlar adı altında bir tür dolandırıcılık yapmaktadırlar.

Bunların yaptığı kampanya değil kampanya adı altında dolandırmadır. Bunu şöyle yapıyorlar. “Kampanyalı fiyatlar ile ucuz ev taşıma” türünden reklam oluşturarak dikkatinizi çekiyorlar. Sonra da ucuz nakliyat adı altında paranızı dolandırıp eşyanızı çalıyorlar. Bunu bilmeniz sizin açınızdan iyi olacağını düşünüyoruz.

Kampanya Uyarılar

Kampanya uyarılar yapmada ki amacımız kampanya, ucuz, ekonomik nakliyat gibi kavram ve etiketler ile dolandıran yasa dışı şirketlere karşı sizin yapmanız gerekenlere dair size bilgi sunmaktır.

  • Kampanya yaptığını söyleyen firma yasal mıdır?
  • Kampanya ile taşıdığını ifade eden firma kendi araçları ile mi nakliye yapmaktadır?
  • Kampanyalı nakliyat fiyatı diyen firma kendi personeli ile mi nakliye yapmaktadır?

Bu soruların cevabını araştırmanızı ve cevaplardan emin olduktan sonra bu firmalardan evden eve İzmir nakliye hizmeti almanızı önemle bilginize sunuyoruz.