Telefon: 0533 205 81 47

Nakliyat Paketleme

Biz, ambalaj ve İzmir evden eve nakliyat paketleme işini özgün yapayoruz. Ne demektir özellik ve özgünlük? Buzdolabı farklı, mobilya farklı, tekstil farklı, elektronik eşyalarınızın farklı özellikleri olduğundan bunların her biri için ayrı ayrı malzeme kullanılarak paketleme işlemi gerçekleştirilir.

Evden Eve Nakliyat Paketlemeyi Biz Yapıyoruz

Evden Eve Nakliyat PaketlemeEşya paketlemesi ayrı ücrete tabi midir? Kimi firmalar İzmir nakliyat fiyatı verir iken evet, “eşyanızı siz paketler iseniz şu kadar, biz paketler isek şu kadar” şeklinde ücretlendirme yapmaktadırlar. Biz İzmir taşımacılık işletmesi olarak, nakliye hizmetimizde paketlemeyi kendi malzememiz ve kendi uzman personelimiz ile yapıyoruz ve bunun için ayrıca ücret almıyoruz. Bu iş profesyonellik gerektiren iştir. Paketleme malzemesi seçmek, kaliteli almak, hangi eşyada hangi malzemeyi kullanacağını belirlemek bile uzmanlık ister.

Evden Eve Nakliyat Paketlemenin Önemi

Bizim için paketleme yaptığımız işin, mesleğimizin en önemli kısmıdır. Hatalı, eksik, yanlış paketleme olduğu, yapıldığı zaman, dünyanın en güvenli asansörü de, dünyanın en kaliteli nakliyat aracı da işe yaramaz. Eşya kesin zarar görür, hasara uğrar, ziyan olur.

Biz, İzmir evden eve nakliyatın paketlemesini yapar iken, eşyanın özelliğine göre, paketleme yönteminiz, paketleme malzemesini seçiyoruz. Asıl önemli olan yanda budur. Bardak, avize aynı yöntem ile aynı malzeme ile paketlenmez. Tekstil, beyaz eşya ile aynı yol, yöntem ve malzeme ile paketlenemez.

Evden Eve Nakliyat Paketlemede Profesyoneliz

Diğer önemli özellik, paketleme malzemesinin hava yastıklı olmasıdır. Bu şu güvenceyi sağlar. Darbeye karşı eşyayı korur. Darbenin şiddetinin eşyanıza baskı yapmasını engeller. İzmir evden eve nakliyat işi bir anlamda doğru paketleme işidir. Uzmanlık, bilinç, doğru ve profesyonel işçilik paketleme ustalığından geçer.

Evden Eve Nakliyat Paketlemeİzmir evden eve nakliyat paketlemede profesyonellik henüz tam gelişmedi. “Doldur abi bir şey olmaz” anlayışı hala firmalara ve çalışanlara hakimdir. Çuvallamak paketlemek sanılmaktadır. Burada ki çuvallamak aslında her iki anlamda da ifadesini bulmaktadır. Zira çuvallanan eşya gideceği yere vardığında eşya niteliğini kaybetmiş hale gelmektedir. Hasar görmüşse, çizilmişse, kırılmışsa yapılan işe paketleme denemez.

Evden Eve Nakliyat Paketleme Koruyucudur

Paketlemede ki amaç eşyanın bir başka ambalaj malzemesi ile korunmaya alınmasıdır. Üst üste doldurulduğunda değil korunmaya almak diğer eşyaların bir birine zarar vermesini sağlamaktır.

Televizyonun paketlemesi ayrı malzeme ile, çamaşır makinasının paketlemesi ayrı malzeme ile, buz dolabının paketlemesi ayrı malzeme ile, bilgisayarın paketlemesi ayrı malzeme ile, mobilyanın paketlemesi yarı malzeme ile, avizenin paketlemesi ayrı malzeme ile yapılmalıdır.

Özenli Evden Eve Nakliyat Paketleme

Evden Eve Nakliyat PaketlemeÖzeliğine, hassasiyetine göre ambalaj malzemesi kullanılmalıdır. Böylesi özel ambalaj ürünleri üretilmektedir.

Elbette ek maliyet ek işçilik oluşturmaktadır. Basit düşünmek ön görülü düşünmek esastır. Kırılan televizyon mu daha pahalıdır, ambalaj malzemesi mi, ya da kırılan avize mi daha pahalıdır ambalaj malzemesi mi? Evden eve İzmir nakliye de cevabı verilmesi gereken soru bu sorudur.