Telefon: 0533 205 81 47

İzmir Sigortalı Nakliyat

İzmir sigortalı nakliyat pek önemsenmiyor ülkemizde. Sigorta olayı hala bile tam olarak kavranmış bir husus değil. Sigorta gereksiz bir harca imiş gibi görünüyor. Neden? Vizyon yok. Gelecek öngörüsü yok. Risk hesaplama yok. Olağan dışı durum karşısında tedbir alma yok. Hesaplanan sadece şu: o an sigortaya ödenmeyen üç, beş kuruş para, ekonomik kazanç sayılıyor. Ülkemiz insanı, vatandaşımız, yokluktan dolayı, ekonomik olarak hali ile anı kurtarma derdindedir. O anı atlattı ise onu kazanç sayıyor. Bu duruma itilen yurttaş hali ile taşınır iken sigorta da ne imiş diyebiliyor. “Sigortasız olsun abi, üç kuruş daha ucuz olsun abi” de diyebiliyor.

İzmir Sigortalı Nakliyat İhtiyacı

İzmir sigortalı nakliyat ihtiyacı ne zaman doğar? Nakliyatı başlattığınız andan itibaren, sigorta ihtiyacı başlar. Her an, eşyanız kırılabilir, düşebilir, zarar görebilir, hasar oluşabilir, asansörde sıkıntıya uğrayabilir, yolda olmadık kaza yaşanabilir, kaybolabilir.

izmir sigortalı nakliyatEskiler, “olmadık olmaz” derler. İşte olduktan sonra sigorta karşılar zararınızı. Sigortanız yoksa ne olur? Taşınma esnasında büyük ekran LED televizyonunuz hasar gördü zarar sigorta yoksa kim karşılar sigorta varsa kim karşılar? Nakliyat yapar iken buzdolabınız, avizeniz veya olur ya mobilyanız istenmeyen şekilde hasar aldı ne yaparsınız? Orada çalışan personel ile mi kavga edersiniz? Firma ile mi tartışırsınız? Sigortanız yoksa, zarar gören televizyonunuzu, buzdolabınızı, çamaşır makinenizi siz karşılarsınız. Bu zararı siz çekersiniz.

İzmir Sigortalı Nakliyat Güvencesi

İzmir sigortalı nakliyat yapıyor iseniz, başınız rahat olur. Keyfiniz yerinde olur. Hatta, “cana gelecek mala gelsin” rahatlığında olursunuz.

Bilirsiniz ki, mala gelen ziyanı, hasarı, zararı, sigorta karşılayacaktır. Sözleşmenizde, sigorta sözleşmenizde kapsam alanı içine alınan tüm eşyalarınızın güvenliğinden sigorta firması sorumludur. O firma hasarı karşılar. Elbette o firma da zararını gider nakliyat yapan firmadan hukuksal yollardan, anlaşma koşullarına bağlı olarak tahsil eder.

Bu o iki firmanın arasında oluşturduğu hukuka bağlıdır ve siz ile hiç alakası yoktur. Buna kafa yormanızda gerekmez. Zararınızı telefi edecek firma bellidir ve imza ile hukuksal güvenceye alınmış demektir. Sizin için de eşyalarınız için de önemli olan, ihtiyaç olan budur.

İzmir sigortalı nakliyat konusunda daha detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz. Biz sigortasız nakliyat hem sizin hem de bizim güvenliğimiz için yapmıyoruz. Size de naçizane önerimiz, sigortasız taşımacılık yaptırmayınız.


 

İzmir Sigortalı Nakliyat