Telefon: 0533 205 81 47

Ekspertiz Formu

Ekspertiz formu, nakliyat şirketimizin uzman personelimizin taşınacak eşyaları yerinde görmesi amacı ile hızlı ulaşım sağlayacak şekilde hazırlanarak kullanıma sunulmuştur.

Ekspertiz Formu

Ekspertiz formu tamamen hızlı ve ücretsiz erişim sağlamak için sağlanan bir kolaylıktır. Lütfen değerlendirmeyi ihmal etmeyiniz.

İşinin ehline ekspertiz denir. Nakliyat sektöründe ekspertiz çok daha önemli hayati hizmet sunar. Taşınacak mekanın ve taşınacak eşyaların yerinde incelemesini yaparak rapor hazırlar.

Bunu önemsemeyen, “ne gerek var ekspertiz formuna” diyen nakliye firmaları vardır ve çok sık olarak bu dillendirilmektedir. Bunu duyduğunuzda lütfen dikkatli olunuz.

Neden Ekspertiz Formu?

Neden ekspertiz forumu diye sormakta haklısınız ve cevabını elbette hızlıca alacaksınız. Ekspertiz formu çünkü nakliye yapacağımız mekanın ve taşıyacağımız eşyaların hakkında en hızlı bilgi edinme ekspertiz forumudur.

Gelişen yazılım ve web bize bu imkanı sunduğuna göre nereden, nereye ve nasıl bir eşya taşınacağını en kısa yoldan bize ulaştırabilirsiniz.

Biz de bu ekspertiz forumundan sizden bize gelen bilgilere göre daha somut taşıma planı ve düzenlemesi yapabiliriz.

Ekspertiz formunda ki amaç vereceğimiz hizmete dair bilgi edinmek ve size doğru hizmet sunabileceğimiz hazırlığımızı yapmaktır.

Ekspertiz Formu Doğru Bilgi

Ekspertiz formu doğru bilgi ile doldurulup bize gönderildiğinde bizde bu doğru bilgilere göre hareket ederiz.

Ekspertiz Formu Bilgi

Ekspertiz formu doğru bilgi ise, bu nakliye hizmetinde kaç eleman çalışacağını, bu hizmeti verecek en iyi nakliye aracımızı, asansöre ihtiyaç varsa performansı en iyi yük asansörümüzü belirleriz.

Ekspertiz formu doğru bilgi ise, ambalaj malzememizi, montaj, de-montaj ustamızı nakliye hizmetinde dahil olup olmayacağını planlarız.

Firmamız için, ekspertiz formuna yazacağınız doğru bilgi hizmet verebilmek için çok hayati öneme sahiptir.

Firmamızdan nakliye hizmeti almak isterseniz eğer ekspertiz formu ile bize ulaşabilir, ücretsiz, hızlı bilgilendirme ile İzmir evden eve nakliyat hizmetinin nasıl olacağına dair bilgi ve teklif alabilirsiniz.