Telefon: 0533 205 81 47

Güvenli Nakliyat Haberi

Biri size nakliyatçılar için olabilecek en kötü haber ne derse cevabınız ne olurdu? Kar yağması, yağmur yağması, yolda trafik olması ve saire gibi akla gelebilecek bir sürü ihtimal ve haber sıralanabilirdi. Hiç aklınıza bir sokakta bir bomba patlarsa bunun sektöre, nakliyat işlerine yansıması etkisi ne olur sorusu gelir miydi? 20-21 Mart 2016 günlerinde bu durumu İstanbul Taksimde çok baris yaşadık. Sadece İstanbul değil aslında, tüm büyük şehirlerde bu tedirginlik sokaklarda özellikle kalabalık yerlerde hissedilir durumdaydı. Hala da devam ediyor.

Sokağın güvenliği olmadan taşıma ve nakliyat sektöründe iş olmuyor. Değil insanların iş yerini, ofisini, evini taşıması evinden bile çıkamaz hale geliyor. Bunu yaşadık. Gördük Taksimde patlayan bomba İstanbul gibi on beş milyonluk şehri evine hapsetti. Bu görülmese inanılmaz. İnanılacak gibi değil. Evden eve nakliyat firmaları dahi ofislerini açmamıştı.

Hüzel haber Güvenli Nakliyat

Biz güzel haber olursa nakliyat işinin güzel olduğunu da artık çok daha iyi biliyoruz. Tecrübe ettik. Huzur ve barış olduğunda insanlar rahatlıkla oradan oraya evini, iş yerini ofisini taşıyabilir. Biz de huzur ile işimizi yapabiliyoruz. Sokağa çıkamaz hale geldiğimizde ne biz ne de kimse iş yapamıyor. Sadece sokağın huzurunu, barışını bozanlar orada pis işlerini kanlı işlerini yapıyorlar.Güvenli Nakliyat Haberi

Sokağın haberi barış ise sokağın haberi güven ise, sokağın haberi huzur ise taşınma ve nakliyat haberi de yoğundur, seyahat tadındadır ve keyiflidir. Biz artık kanlı haber duymak istemiyoruz. İşimizi yapmak istiyoruz. Nakliyat sektörü barış olmadan taşıma yapamıyor. Nakliyat sektörü huzur olmadan nakliyat yapamıyor. Nakliyat sektörü kardeşlik olmadan faaliyetini gösteremiyor. Nakliyat sektörü için en iyi haber barış haberi, huzur haberi, kardeşlik haberidir.

Son birkaç gündür en son Bürüksel de gerçekleşen intihar bombası saldırında da bir daha anlaşıldı ki  gidebilmek için gelebilmek için nakliyat yapabilmek için taşınabilmek için rahat olmak, güvenli olmak özgür olmak şart gibi görünüyor.