Telefon: 0533 205 81 47

Nakliyat ve Seçim Sonuçları Haberi

Nakliyat ve seçim sonuçları haberi üzerinde düşünür iken evimi taşıtacağım kardeşim haberler ile ne işim olur diye düşünüyorsanız, piyasa denen olayın gerçeğini tam olarak kavramamış olabilirsiniz.

Seçiminiz Piyasayı Etkiler

Seçim haberi doları, yakıtı, eleman ücretini, araç fiyatını doğrudan etkiler. Bugün şu kadara olan taşınma yarın artan benzin, mazot fiyatından dolayı daha pahalı olabilir. Yarına, seçim sonrasına gözümüzü açtığımızda tüm sürprizler nakliyat sektörü için de geçerlidir. Nakliyat ve Seçim Sonuçları Haberi

Nakliyatçılar da huzur, güvenlik, istikrar ister. Doğrudan siyasi sonuçlardan etkilenir. Onlar da tüm dikkatlerini seçim sonucu haberlerine veririler. Yarın ev taşıma, iş yeri taşıma, ofis taşıma ücretlerini birazda bu tür seçim sonuçlarına paralel oluştururlar. Onlar piyasanın dışında değil tam içindedirler. Piyasa hareketleri onlara doğrudan yansır.

Seçim Havası Nakliyatı Olumsuz Etkiliyor

Ülkemiz uzun zamandır seçim havasında idi. Seçim havasının evden eve nakliyat sektörünü nasıl etkilediğini sorabilirsiniz. Seçim havası demek ülkede tüm yatırımcıların seçim sonucuna göre pozisyon almaya başlaması demektir. Yani bekleme halinde durmasıdır. Nakit akışı durur. Yatırım durur. Böyle olunca insanların ev alma, taşınma, yatırım yapma gibi faaliyetleri de durmaktadır. Nakliyat ve taşınma sektörü de hali ile durmaktadır.
Evden eve nakliyat sektörü için de seçim sonuçları ülke güvenliği, huzuru barışının başarısı kadar başarılıdır. Ülkede güven, barış ve huzur var ise, inşaat sektörü canlanır, ev satışları hızlanır, insanlar yeni evlerine taşınır, nakliyat sektörü canlanır. Serbest piyasa tüm her şeyi bir birine bağlamış durumdadır.
Dövizi, kurun durumu ve petrol fiyatları, altın fiyatları can evinden bir birlerine bağlıdır. Hal böyle olunca evden eve sektörü için de seçim sonuçları ve sektörle canlanma bir birine hayati düzeyde bağlı olmaktadır.
Evden eve nakliyat İzmir sektörü için de seçim bu anlamda başarı ile bitti denebilir. Bu haber gerçekçi olabilir.