Evden Eve Haberler
Evden Eve Haberler

Evden Eve Haberler

Biz Sizi Arayalım
7 / 24
Tel   : 0232 228 06 16
GSM : 0532 764 55 95

Çiğli Evden Eve Nakliyat

Çiğli Evden Eve Nakliyatta Yeni Konsept İle Başladık:

Biz, yaşam ve çalışma alanınızı değiştirmek istediğinizde;ekspertizden toplamaya, taşımadan yerleştirmeye kadar her aşamasında dikkat, özen, güleryüz ve uzmanlığıyla sizlere entegre ve ekonomik çözümler sunan, profosyonel bir taşımacılık ekibiyiz.

Çiğli Evden Eve Nakliyatta Doğru Aşamalar Nasıl Olur?

Öncelilke ekpertiz yapılır.Ekpertiz yapmayan firmalar sizi yanıltır.Yanılmak istemiyorsanız artık Evden eve nakliyat var.
Evden eve sözleşme yapmadan mı taşınıyorsunuz? Eşyalarınıza zarar geldiğinde haklarınızı nasıl koruyacaksınız? Zamanında taşınma olmadığında ne yapacaksınız? İstemediğiniz olaylar olduğunda kime, hangi kuruma, hangi hakla başvuracaksınız? Hakkınızı nasıl arayacaksınız?
Evden eve sigortasız taşınma büyük felakete kapı aralamaktır.Olasası kaza durumunda eşyalarınızı koruyabilecek misiniz? Sigortasızlık tüm eşyalarınızdan feragat anlamına gelir. Hala sigortasız taşınmaya evet mi diyorsunuz? Evden eve nakliyat sigortasız taşınmaya karşı sigortanızdır.
Evden eve taşınırken evinizi web den izlemek içinizi rahatlatmaz mı? Taşınma süreçlerininde ve sonrasında Evden eve nakliyatu izleme şansınızı değerlendirmeyecek misiniz?

Çiğli Evden Eve Nakliyatta Hizmet Nasıl Gerçekleşir?

Evden eve nakliyat, hizmetlerinin her aşamasını planlamıştır.

Evden eve planlara uygun ilerleyen taşınma işleminde alanında uzman kişilerle çalışıldığı sürece hiçbir sıkıntı ile karşılaşılmayacağının garantisini verir.

Çiğli Evden Eve Nakliyatta Ekspertiz Aşaması:


Ekspertiz aşaması taşınacak ve taşınılacak evin konum tespiti ile birlikte evin içerisinde mevcut eşyaların yerinde incelenmesi sonrası taşıma fiyatının belirlenmesi çalışmalarından ibarettir.

Çiğli Evden Eve Nakliyatta Sözleşme Aşaması:


Evden eve taşıma fiyatı üzerinde anlaşmaya varılması durumunda fiyatın taşınma tarihi ve saatinin ayrıca koşulların yer aldığı müşteri ile Evden eve nakliyat arasında imzalanacak yazılı metindir.

Çiğli Evden Eve Nakliyatta Sigorta Aşaması:


Evde mevcut olan eşyaların ekspertiz raporu doğrultusunda anlaşmalı sigorta firmaları tarafından sigortalanması işlemidir.

Çiğli Evden Eve Nakliyatta Taşıma Aşaması:

Sözleşmede yer alan tarih ve saatte evde mevcut eşyalara uygun techizatların kullanımı ile tamamen müşteri tarafından istenilen koşullar doğrultusunda paketlenerek asansör ile kamyona zaiyatsız istifleme ve taşınılacak eve yerleştirme aşamasıdır.

Çiğli Evden Eve Nakliyatta Ayrıcalık:

Taşınan – taşınılan evde temizlik, soğutuculu gıda transferi, askılı gardrop koli, darbelere karşı stop Önlem, taşıma sürecinin webden takibi, eğitimli ve güven Veren ekip, hasara karşı taşıma sigortası, hijyenik sarf malzemeleri, demontaj ve Montaj, son model araç ve ekipman, evden eve taşınmada başlıca Evden eve nakliyat ayrılaığıdır.

Çiğli Evden Eve Nakliyatta Hassasiyeti:

Önce dikkat ve titizlik, evin mahremiyetine, kişinin vaktine saygı, çevre ve gürültü kirliliğini önleyici sosyal sorumluluk bilinci Evden eve nakliyatun en önemli hassasiyetidir evden eve taşınmada.

Evden eve nakliyatta, her aşamanın planlı bir şekilde yürütüldüğü hizmetlerimizde sıra nakliye işlemine geldiğinde öncelikli olarak taşıma yapılacak evin en uygun alanına asansör kurulur.

Evden eve nakliyatta en önemli husus eşyanın doğru paketlenmesidir. Her eşyanız sigorta kapmamızda olmasına rağmen biz Evden eve nakliyat olarak biliriz ki sizin eşyalarınız mazinizden de birer hatıradır ve bu hatıralar bizim için en önemli değerdir. Bu değerlerin en iyi şekliyle aktarımını sağlayabilmek amacıyla en doğru paketlemenin yapılması gerekmektedir. Bu doğrultuda:

Çiğli Evden Eve Nakliyatta Kırılacak Eşyalar

Kırılacak küçük ev eşyaları tek tek kraft kağıtlı naylon ile sarılacak olup taşıma esnasında esnemeyi sağlayacak köpüklerle desteklenerek kolilenecektir.

Çiğli Evden Eve Nakliyatta Beyaz Eşyalar

Beyaz eşyalar sabitleme vidaları takıldıktan sonra kraft kağıtlı havalı naylonlar ile paketlenir. Elektronik Eşyalar: Kabloları sökülmüş elektronik eşyalar profesyonel ekimiz tarafından kraft kağıtlı havalı naylon, beyaz kağıt ile sarılarak kolilenir.

Çiğli Evden Eve Nakliyatta Antika, Seramik, Porselen, Resim, Yağlı Boya Tablo, Kristal Vazo, Kristal Lamba, Cam Eşyalar:

Hem maddi hem manevi değeri yüksek bu eşyalarınız, özel ambalaj malzemeleriyle paketlenip mukavemeti yüksek özel kolilere konularak taşınmaya hazır hale getirilir.

Çiğli Evden Eve Nakliyatta Mobilyalar

Mobilyaların demonte ve montesi alanında profesyonel mobilyacılarımız tarafından yapılır. Demonte yapılan her bir mobilyanız kraft kağıtlar ve havalı naylonlarla sarıldıktan sonra özel kolilerle yerleştirilir ve aynı hassasiyetle taşıma işleminden sonra monte edilerek, parkelerin de cilasında hassasiyet göstererek yerleştirilir.

Çiğli Evden Eve Nakliyatta Halılar, battaniyeler

Halılar ve battaniyeler özenle katlandıktan sonra tek tek sarılarak ayrı ayrı paketlenir. Halılar özel yapım uzun halı kolilerine, battaniyeler hijyenik kolilere konulur. Tüller, Perdeler: Tülleriniz ve perdeleriniz özenle katlandıktan sonra, hijyen koşullarına hassasiyetle dikkat edilmiş, kırışmasını önleyen uzun, özel kolilere konulur ve paketlenir.

Çiğli Evden Eve Nakliyatta Elbiseler

Elbiseleriniz için yatay ve yüksek boy koliler kullanılır ki böylece hem kıyafetlerinizin kırışması önlenmiş olur hem de hangi kolide ne olduğu bilinerek tüm kolilerin aynı anda açılmasının önüne geçilerek karışıklık önlenir.

Çiğli Evden Eve Nakliyatta Yiyecekler

Buzlukta saklanan dondurulmuş gıdalar ve bozulma ihtimali olan (peynir, yoğurt, süt gibi…) gibi yiyecekler sektörde bir ilk olarak Evden eve nakliyat tarafından araçlara özel olarak yerleştirilmiş dondurucularda taşınır. Böylece taşıma esnasında hiçbir gıda atık durumuna gelmez, ziyan olmaz. Bozulma ihtimali olmayan yiyecekleriniz ise hijyen koşullarına dikkat edilerek özel kolilerle paketlenir.

Nakliyat İzmir

Şehirlerarası Nakliyat

İzmir İlçelerine Nakliyat